Matka 21 dzieci: Jak żyje taka duża rodzina

Rodzina Redfordów przyciągnęła znaczną uwagę brytyjskich mediów, gdy około 18 miesięcy temu urodziła się ich 21 dziecko, dziewczynka o imieniu Bonnie. Historia ta była pokrywana przez programy telewizyjne, gazety i czasopisma. Rok wcześniej, gdy urodziło się ich 20 dziecko, chłopiec o imieniu Archie, rodzina również doświadczyła podobnej reakcji mediów.

Sue i Noel, rodzice tej dużej rodziny, znali się od dzieciństwa. Spotkali się po raz pierwszy, gdy Sue miała zaledwie 7 lat, a Noel 12, i szybko zorientowali się, że mają wiele wspólnego, w tym to, że obaj dorastali w domach zastępczych po tym, jak zostali porzuceni przez swoich biologicznych rodziców. W wieku 13 lat Sue zaszła w ciążę i urodziła swoje pierwsze dziecko. Pomimo trudności związanych z ich młodością, Sue i jej partner zdecydowali się zatrzymać dziecko i nie oddać go do adopcji.

Ostatecznie para wzięła ślub, gdy Sue skończyła 18 lat. W ciągu swojego 26-letniego małżeństwa Sue i Noel urodzili łącznie 21 dzieci. Sue urodziła swoje ostatnie dziecko w wieku 43 lat. Pomimo unikalnych okoliczności swojej rodziny, pozostali zjednoczeni i szczęśliwi, ciesząc się swoją silną więzią między sobą. Noel wyznaje, że początkowo planowali mieć tylko trójkę dzieci, ale tak bardzo polubili życie wśród dzieci, że nie mogli się powstrzymać przed posiadaniem kolejnych.

„Przyzwyczailiśmy się do posiadania dzieci i je uwielbiamy” – mówi. Po urodzeniu siódmego dziecka Noel zdecydował się na zabieg wazektomii, prawdopodobnie w celu zapobieżenia dalszym ciążom. Jednak później zmienił zdanie i poddał się odwrotnej procedurze. Rodzina Redfordów mieszka obecnie w 10-pokojowym domu, który zakupili w 2004 roku za cenę 240 000 funtów.

Pomimo swojej licznej rodziny, są w stanie komfortowo żyć razem w domu. Oprócz ich codziennego życia, rodzina Redfordów dzieli się swoimi doświadczeniami ze światem za pośrednictwem swojego osobistego bloga. Blog obejmuje tematy takie jak ich wakacje rodzinne, ulubione jedzenie, rozrywki i podejście do wychowania dzieci. Codziennie rodzina spożywa łącznie 10 litrów mleka oraz 3 litry soku. Na śniadanie jedzą trzy pudełka pł

Like this post? Please share to your friends: