„Tacy uroczy chłopcy”: jak teraz wyglądają bracia urodzeni z siwymi włosami

Patricia Williams i jej mąż powitali na świecie syna Redda osiem lat temu. Jednakże, w miarę upływu czasu, odkryli, że ich blond włosy chłopiec cierpi na rzadką chorobę genetyczną znaną jako albinizm.

Ta świadomość musiała być dla rodziny trudnym momentem, ale niewątpliwie przetrwali i znaleźli sposoby na wsparcie swojego syna.

Rodzice młodego Redda przez pewien czas zastanawiali się, czy ktoś w ich rodzinie doświadczył podobnej choroby. Ostatecznie odkryli, że babka Patricii również cierpiała na brak melaniny w swoim organizmie, co było główną przyczyną albinizmu jej wnuka. Fascynujące jest, jak genetyka może odgrywać znaczącą rolę w określaniu cech i charakterystyk przyszłych pokoleń, a to odkrycie podkreśla znaczenie zrozumienia historii naszych rodzin.

Niesamowite jest to, że drugi syn Patricii – Rockwell, urodzony w 2018 roku, również odziedziczył albinizm. Bracia żyją normalnie i wtapiają się w tłum swoich rówieśników, mimo swojej rzadkiej choroby.

Redd, starszy z dwóch braci, już przyciągnął uwagę firm reklamowych, a firma produkująca okulary przeciwsłoneczne wyraziła poważne zainteresowanie współpracą z młodym chłopcem. Zadziwiające jest to, jak unikalny wygląd Redda został nie tylko zaakceptowany, ale również celebrowany, otwierając nowe i ekscytujące możliwości dla niego.

Ogólnie, ani bracia, ani ich rodzice nie cierpią negatywnych skutków choroby. Żartują z siebie, nie biorąc tych żartów na poważnie.

Like this post? Please share to your friends: