Jak teraz wyglądają bliźnięta syjamskie, które zostały oddzielone kilka lat temu?

Urodzenie bliźniaków syjamskich to rzadkie zjawisko. Kiedyś, gdy takie dzieci się rodziły, lekarze tylko kręcili rękami i w bardzo trudnych okolicznościach radzili rodzicom zaakceptować los ich dzieci, ponieważ rozdzielenie ich było niemożliwe. Często twierdzili, że operacja separacji może zranić jedno z dzieci.

Ale medycyna zrobiła duże postępy i dzisiaj lekarze potrafią dokonywać prawdziwych cudów nawet w najtrudniejszych okolicznościach. Na przykład Erica i Eva, bliźniaczki z Kalifornii, miały szczęście spotkać lekarzy, którzy potrafili dokonać niewyobrażalnego.

Córki urodziły się w 2014 roku. Niestety, były ze sobą połączone w łonie matki w taki sposób, że miały tylko dwie nogi i jedno ciało. Jednak lekarze uspokoili rodziców, że wszystko będzie dobrze. W 2016 roku przeprowadzono skomplikowaną operację, aby oddzielić dzieci.

Każda dziewczynka straciła tylko jedną nogę, ale ich narządy wewnętrzne pozostały nietknięte, a one szybko wyzdrowiały. Rodzice nie mieli pojęcia, jak wyrazić swoją wdzięczność lekarzom, którzy zgodzili się dokonać tak skomplikowanej operacji.

Dziewczynki teraz prowadzą piękne życie. Zostały dostarczone specjalne samochody, w których mogą podróżować. Dziewczynki uwielbiają się nawzajem i, jak prawdziwe bliźniaczki, potrafią porozumieć się nawet bez słów.

Like this post? Please share to your friends: