„Zmieniłam zdanie co do bycia chłopcem”: 15-letnia córka Angeliny Jolie stała się prawdziwą pięknością, zmieniając swoje zdanie na temat stania się chłopcem!

Shiloh Jolie-Pitt pojawiła się razem z matką i rodzeństwem na premierze filmu „Maleficent”. Dziewczynka zaskoczyła wszystkich swoim wyglądem, a fani jej matki obdarzyli ją licznymi komplementami.

Shiloh jest zwolenniczką luźnych ubrań. Pewnego razu wyznała, że nie czuje się dziewczynką i nawet rozważała możliwość stania się chłopcem.

Na niedawnej imprezie, młoda piękność założyła sukienkę marki Dior, która wcześniej należała do jej matki. Miała delikatny makijaż, a włosy miała spięte w kok. Shiloh nosiła kolczyki i baletki, które podkreślały jej kobiecość i delikatność.

Warto wspomnieć, że Angelina Jolie promuje świadome korzystanie z rzeczy, dlatego wszystkie jej córki wybierają spośród jej starych sukienek, które zostały przerobione na ich potrzeby. Każda z dziewczynek wybiera taki strój, który jej się podoba, a następnie zostaje on dostosowany do jej gustu.

Fani aktorki pisali, że Shiloh jest bardzo piękna i ten wizerunek jej pasuje. Ktoś nawet zapytał: „Gdzie ukrywała tę urodę?”. A jak Wam podoba się styl tej młodej piękności?

Like this post? Please share to your friends: