„On ma niewielki wzrost, ale wielką duszę”: Mężczyzna o wzroście 43 cali wziął ślub i został szczęśliwym ojcem.

To może brzmieć zaskakująco, ale ta „mała” osoba osiągnęła wiele sukcesów pomimo swojego wyglądu. James Lasted, którego wzrost wynosi zaledwie 43 cale, mieszka w Wielkiej Brytanii i jest popularnym aktorem oraz prezenterem telewizyjnym. Nawiasem mówiąc, nasz bohater nigdy nie wstydził się swojego niskiego wzrostu, nawet w dzieciństwie. Zamienił tę wadę w zaletę, będąc bardzo pewnym siebie. Dlatego naturalne było, że był pewien, że jego ukochana Chloe zgodzi się zostać jego żoną.

Ich pierwsze spotkanie było wyjątkowe i zabawne. James wspomina ten szczególny dzień z uśmiechem, gdy byli w kawiarni, a kelner dał Chloe menu, a jemu przyniósł ołówki i album, uważając go za dziecko. Po 2 latach odbył się ich ślub, który przyciągnął uwagę wielu dziennikarzy.

Kilka lat później ich życie stało się jeszcze piękniejsze i radosne, gdy na świat przyszła ich mała dziewczynka. Szczęśliwy tata uwielbia swoje uroczą córeczkę i uważa, że będzie wspaniałą aktorką. Często zabiera ją na plany zdjęciowe, a mała dziewczynka czuje się bardzo pewnie przed kamerami.

Co sądzisz o tej interesującej parze? Podziel się swoją opinią pod postem, przyjaciele

Like this post? Please share to your friends: