Los jest tak okrutny dla niej: kobieta pokazała twarz swojego syna wszystkim, a cała wioska odwróciła się od niej.

Większość zwykłych Afrykanów jest zmuszona zadowolić się ledwie wiążącymi koniec z końcem. Często matki pozostawiają swoje dziedzictwo na łasce losu, niezdolne do odpowiedniego ich wychowania. Dzieci z niepełnosprawnościami nie mogą liczyć na szczęśliwe dzieciństwo i opiekę rodziców.

Jednak nie wszystkie kobiety mogą łatwo zrezygnować z opieki nad swoim dzieckiem, które jest inne od reszty. Bagenese Liberate jest matką wielu dzieci. Bagenese nigdy nie mogła się pochwalić wygodnym życiem, jednak jej mąż robił wszystko, co możliwe, aby rodzina nie potrzebowała podstawowych rzeczy.

Życie kobiety zmieniło się radykalnie po narodzinach jej najmłodszego syna. Chłopiec różnił się od swoich rówieśników swoją niezwykłą strukturą głowy. Mąż Bagenese opuścił ją, ponieważ nie chciała rozstać się ze swoim synem. Cała wioska odwróciła się od Liberate.

Obecnie jedyną nadzieją afrykańskiej kobiety są organizacje charytatywne, które wspierają ją i jej syna, pomagając Bagenese w zakresie finansów i żywności.

Like this post? Please share to your friends: