Spotkajcie bliźniaków albinosów z niesamowitymi włosami: dzisiaj ich piękno stało się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Jorge Gomez był bardzo szczęśliwy, gdy usłyszał, że jego żona jest w ciąży. Mieli już syna, a teraz wydawało się, że rodzina będzie podwójnie szczęśliwa.

Pani Gomez często odwiedzała lekarza i niedługo otrzymała wiadomość, że spodziewa się bliźniąt. Czyli szczęście rodziny potroiło się!

Ciąża przebiegała zgodnie z planem i niedługo na świat przyszły Virginia i Catalina w prowincji Tucumán (Argentyna).

Jednak lekarze byli niezwykle zaskoczeni, gdy je zobaczyli. Faktem jest, że dziewczynki były albinosami.

Kiedy szczęśliwi rodzice zamieścili ich zdjęcia w mediach społecznościowych, od razu przyciągnęły uwagę użytkowników. Dziewczynki urodziły się w 2018 roku w 36. tygodniu ciąży. Pomimo przedwczesnego porodu, obie miały prawidłową wagę. Zdrowie matki po porodzie było doskonałe.

Prawdopodobieństwo urodzenia dziecka albinotycznego wynosi 1:17 000. A jeśli mówimy o bliźniakach albinosach, to ich szansa na wystąpienie jest bardzo mała.

W swojej ojczyźnie Catalina i Virginia stały się sławne jako pierwsze bliźniaczki o takim wyglądzie, urodzone w tym kraju.

Dziewczynki są jak „księżniczki śniegu”. Mają białą skórę i białe włosy i są urocze.

Chociaż dwie „księżniczki” nagle stały się sławne w swoich krajach rodzimych, media również zwróciły na nie uwagę. Ale rodzice dziewcząt szybko się do tego dostosowali.

„Kiedy dowiedziałem się, że moja żona jest w ciąży z bliźniakami, byłem bardzo szczęśliwy, podobnie jak moja żona. A kiedy widzimy nasze dzieci, to szczęście nie znika” – powiedział Jorge.

„To dla nas błogosławieństwo” – dodał.

Kiedy Catalina i Virginia dorosną, będą się bardzo różnić od innych dzieci. Ale para chce pokazać je światu: wszystkie dzieci zasługują na bezwarunkową miłość, bez żadnych osądów czy uprzedzeń.

Dzieci już dorośli i stają się coraz bardziej urocze.

Like this post? Please share to your friends: