Wizażystka uczyniła z kobiety, która od dawna przestała o siebie dbać, prawdziwą piękność.

Każda kobieta pragnie zobaczyć piękne odbicie siebie w lustrze. To naprawdę przyjemne uczucie.

Ayan Shafag jest wizażystką i stylistką. Od najmłodszych lat marzyła o przemienianiu ludzi, dlatego zaczęła robić to zawodowo.

Przezbrała specjalne kursy i nie zatrzymała się na tym: Ayan nieustannie doskonali swoje umiejętności. Jest dosyć znana w tej branży, jej prace podziwiane są przez wielu.

Ostatnio Ayan zorganizowała nietypowy projekt. Podchodziła do kobiet na ulicy, które jej zdaniem potrzebowały pomocy wizażystki.

Zaprosiła je do swojego salonu na kilka godzin. Po pracy Ayana, kobiety po prostu nie rozpoznawały siebie same.

Co więcej, wizażystce udaje się jakoś zdobyć zaufanie kobiet, bo nie jest łatwo ufać obcemu.

Więc klientką Shafag była zwyczajna kobieta, która od wielu lat nie dbała o siebie. Wizażystka zrobiła zdjęcia przed rozpoczęciem pracy, aby móc porównać rezultat przed i po.

Magia rozpoczęła się.

Klientka miała przeciętny wygląd, nijaki. Dla Shafag otworzyło się pole do działania.

Na początek nałożyła specjalne produkty na przesuszoną skórę klientki. Dało to tymczasowy efekt, ale przynajmniej można było zrobić makijaż.

Kobieta powinna regularnie stosować kosmetyki do pielęgnacji skóry, aby uniknąć takich konsekwencji.

Makijaż to sztuka. Ayan wybrała makijaż odpowiedni do typu kolorystycznego klientki. Na początek wyrównała odcień twarzy, używając gęstego podkładu. I teraz gość zaczął wyglądać dużo lepiej. Aby dopełnić odcień, Ayan użyła korektorów i różu do policzków, a także rozświetlacza, aby nadać skórze blasku.

Przejdźmy teraz do makijażu oczu. Wizażystka postanowiła nadać im wyrazistość. Za pomocą palety cieni do powiek Ayan osiągnęła efekt „dymnych oczu”, ale nie w typowych dla tego stylu kolorach, czarnych lub szarych, a w czymś jaśniejszym. Wybrała różowe cienie do powiek. Poza tym, jest to nadal modna tendencja.

Ostatnim, ale nie mniej istotnym elementem, bez którego wizerunek byłby niekompletny, jest fryzura. Tutaj klientka miała problemy, jej włosy po prostu potrzebowały regeneracji. W tym przypadku Shafag użyła

Like this post? Please share to your friends: