„Barbie już nie jest taka sama!” Modelka o pełniejszych kształtach w różowym stroju uwieczniona na wakacjach.

Tess, 37-letnia amerykańska modelka o pełniejszych kształtach, udowadnia światu, że piękno i sukces mogą przyjść w każdej postaci. Pomimo swoich 155 kg, prowadzi aktywny tryb życia, samotnie wychowuje syna i ma inspirujący profil na Instagramie. Przełamuje wszelkie stereotypy dotyczące tego, jak powinna wyglądać sukcesem odnosząca kobieta. Tess udowadnia swoim własnym przykładem, że piękno ma wiele twarzy.

Tess podkreśla, że kariera modelki nie ma nic wspólnego z wagą, ale z osobowością i pięknem potrzebnym do odniesienia sukcesu. 2 miliony internautów śledzi aktualizacje Tess na Instagramie, gdzie niedawno zaprezentowała swoje modowe różowe stroje wakacyjne. Ludzie byli zachwyceni i komentowali takie określenia jak „Nasze piękno” lub „Barbie już nie jest taka sama”.

Obawiam się, że wszyscy opuścili Tess, nie zwracaj uwagi na to, co mówią inni – jesteś promienna. Czy ona w ogóle zdaje sobie sprawę, jak bardzo potrzebuje pomocy? Być może lekarz mógłby jej pomóc. Czy myślałaś o swoim synu, Tess? Co z niego będzie?

Natrafiłem na wpis jednej z modelek, który mówił o pojęciu „luksusowej kobiety”, a także o tym, że powinno być wiele oszałamiających kobiet i o tym, co uważane jest za ideał kobiecego piękna.

Wiadomość wydawała się sugerować, że te kobiety są najlepsze.

Like this post? Please share to your friends: