Czego żałuje, czego się boi i jak żyje legendarny Adriano Celentano, który niedawno świętował swoje 85. urodziny?

Adriano Celentano świecił na ekranie i scenie przez niemal jedną epokę. Sławna gwiazda skończyła 85 lat. W tym wieku żyje tak, jak marzył o życiu, gdy był młody, gdy nie miał wolnego czasu podczas tras i koncertów.

Celentano był wesołym i aktywnym dzieckiem. Według jego matki, potrzebował ciągłego nadzoru, ponieważ był bardzo niegrzeczny. I w ogóle nie lubił się uczyć, dlatego opuścił szkołę po piątej klasie. Jednak nie pozostał bezrobotny, poszedł do pracy. Najpierw był hydraulikiem, potem ostrzycielem noży, następnie elektrykiem, itd. Gdziekolwiek był, wykonywał swoją pracę z miłością i cieszył się nią. Kiedy był uczniem zegarmistrza, mistrz był zdumiony jego zdolnościami.

Następnie wziął udział w parodystycznym show i je wygrał, a potem zainteresował się muzyką. Nawet gdy stał się sławny dzięki swoim piosenkom, kontynuował pracę jako zegarmistrz. Jednak po uznanie nie zapomniał o swojej ulubionej pracy i otworzył fabrykę zegarków, a sam zajął się naprawą zegarków.

Miłość jest bardzo ważna dla piosenkarza. Nie wyobraża sobie życia bez miłości i bycia kochanym. Celentano najbardziej obawia się, że żadna kobieta go nie pokocha.

Piosenkarz przeszedł na emeryturę dawno temu. Poświęca większość czasu swojej żonie, Claudii More, z którą jest już sześćdziesiąt lat małżeństwa. Cieszą się życiem. Lubią podróżować, spędzać czas z bliskimi i sprawiać sobie nawzajem radość.

Są bardzo troskliwą parą dla siebie nawzajem, wspierają się w każdym aspekcie życia. Potrzebują siebie nawzajem i są szczęśliwi, że mają siebie. Życie pary nie było łatwe, relacje nie były proste, ale miłość zwyciężyła.

Czy lubisz piosenki Celentano?

Like this post? Please share to your friends: