Jak wygląda córka aktorki o niezwykłej urodzie?

Rossi De Palma zdobyła sławę dzięki swojemu niepowtarzalnemu wyglądowi, który wyróżnia ją spośród innych artystek. Choć jej charakterystyczna uroda stała się jej znakiem rozpoznawczym, nie wszyscy internauci ją doceniają. Rossi De Palma stała się celem niektórych negatywnych komentarzy ze strony krytyków w internecie.

Aktorka jest matką dwójki dorosłych dzieci, jej syn zajmuje się muzyką, natomiast córka podążyła w jej ślady i podjęła karierę w przemyśle filmowym. Ostatnio hiszpańska aktorka opublikowała zdjęcie siebie z dorosłą córką i żartowała, że jest wdzięczna, iż córka nie odziedziczyła po niej urody, mówiąc: „Dziękuję bogom, że nie wygląda jak jej matka”.

Pod postem Rossi De Palmy internauci zostawili różne komentarze. Niektórzy chwalili urodę córki, sugerując, że przypomina swojego ojca. Inni komentowali wygląd aktorki, sugerując, że córka ma szczęście, że nie odziedziczyła po swojej matce niekonwencjonalnego wyglądu. Jeszcze inni uważali, że młoda kobieta jest interesująca i komentowali, że powinna być dumna z jej sławnej mamy. A co ty sądzisz?

Like this post? Please share to your friends: