Dziesięć lat po sławie: jak zmieniło się życie pięknej dziewczynki Honey Boo Boo po wygraniu konkursu piękności.

Kiedy ta mała dziewczynka pojawiła się na ekranie telewizora, oczarowała wszystkich widzów swoim żywym charakterem i niezwykłym wyglądem. Honey Boo Boo zachwyciła publiczność na konkursie piękności dla dzieci, gdzie zdobyła główną nagrodę. Nie było wątpliwości, że będzie ulubienicą. Publiczność była oczarowana tym dzieckiem. Alana skutecznie pozowała do kamery, wszystkie jej wystąpienia wywoływały silne reakcje widzów. A koronacja na tym konkursie była tylko początkiem jej kariery jako modelki i osobowości telewizyjnej.

Mała dziewczynka zaczęła prowadzić swój własny program telewizyjny „Here Comes Honey Boo Boo”. Stąd pochodzi jej pseudonim, który wszyscy zapamiętali i polubili. Rosnąc, dziewczynka nie zniknęła z telewizji, czasami brała udział w różnych programach. Ale jej prawdziwe życie było dalekie od szczęśliwej baśni.

Wraz z okresem nastoletnim okazało się, że piękna dziewczyna zmienia się, i to nie na lepsze. Alana zaczęła mieć trudności z nadwagą, a do tego dochodzi czynnik dziedziczny: jej matka i siostry cierpią na otyłość.

Alana ma 17 lat, niedługo ukończy szkołę i pójdzie na studia medyczne. Jej marzeniem jest pracować z niemowlętami, być pielęgniarką. Wciąż jest „gwiazdą”, ale jej plany życiowe bardzo zaskakują wielu. Alana chce być kochana jako osoba, a nie jako popowa gwiazdka Honey Boo Boo. Od kilku lat prosi wszystkich wokół, aby zwracali się do niej jej prawdziwym imieniem i nazwiskiem. W rzeczywistości nie ma przyjaciółek ani przyjaciół, z którymi mogłaby rozmawiać szczerze.

Ale nie wszystko jest takie smutne, dziewczyna ma już swojego fana. Nazywa się Drelyn Carsville, jest cztery lata starszy od Alany i wspiera ją we wszystkim. Dziewczyna czuje się radosna i szczęśliwa, zapomina o swoich problemach, będąc z nim.

Dziewczyna dorasta i staje się mądrzejsza, i można tylko się z tego cieszyć, ponieważ nie wszystkie dzieci gwiazd potrafiły bezboleśnie przejść przez ten trudny okres.

Like this post? Please share to your friends: