Wietnamski tata i afrykańska mama obdarzyli świat niezwykle piękną małą dziewczynką.

Nie ma granic dla miłości. Rodzice dwuletniej Bailey są najlepszym tego przykładem.

Dosłownie zostali oddzieleni przez granice: ojciec pochodzi z Wietnamu, a matka jest pochodzenia afrykańskiego.

Dziecko kolorowego pary połączyło w sobie wszystkie ich najlepsze cechy.

Dziewczynka jest piękna jak anioł.

Rodzice Bailey założyli stronę na Instagramie, gdzie publikują zdjęcia swojej pięknej córeczki.

Liczba obserwujących przekroczyła 100 tysięcy osób, które zalewają dziecko komplementami.

Matka natura obdarowała małą piękność gęstymi, falującymi włosami afrykańskiej matki i pięknymi oczami wietnamskiego ojca z delikatnym nacięciem.

Można tylko zgadywać, jak piękna stanie się Bailey, gdy dorośnie. Fani dziewczynki przewidują dla niej karierę modelki w przyszłości.

Każdy może podziwiać piękno dziecka. Wystarczy odwiedzić stronę na Instagramie stworzoną przez jej rodziców i spojrzeć na opublikowane zdjęcia.

Dzieci są zawsze piękne, ale taka niezwykła mieszanka genów jest niezwykle rzadka.

To niesamowite, że rodzice Bailey pochodzą z zupełnie różnych krajów. Ale udało im się się spotkać, zakochać się w sobie i urodzić tak wspaniałe dziecko.

W mikroblogu młodej Bailey na Instagramie można śledzić nie tylko jej codzienne życie, ale także zmieniające się piękno dziecka, które staje się coraz jaśniejsze każdego dnia.

Rodzice nie mogą się nacieszyć swoją córeczką i starają się zrobić jak najwięcej fascynujących i interesujących zdjęć, które oddadzą całą atrakcyjność dziecka.

W loterii genetycznej dzieci mulatów często otrzymują niesamowicie piękny i jasny wygląd, który przyciąga uwagę tysięcy ludzi.

Cechy rodziców różnych ras tworzą coś wyjątkowego i wspaniałego. Pozostaje tylko czekać, jak będą wyglądać te dzieci, gdy dorosną.

Like this post? Please share to your friends: