Epicki moment, gdy jeleń podkrada się z tyłu do zupełnie nieświadomego fotografa przyrody.

W naprawdę epickiej scenie, fotograf przyrody został całkowicie zaskoczony, skupiając się na uchwyceniu idealnego kadru w londyńskim parku! Gdy skupiał całą swoją uwagę na przodzie, pewien niefortunny amator fotografii został zaskoczony wspaniałym ujęciem, które cicho podkradało się za nim. Nie trzeba dodawać, że mężczyzna był całkowicie nieświadomy sytuacji, jednak inny fotograf był w stanie uchwycić niesamowity moment na zdjęciu we właściwym czasie. Nie trudno zrozumieć, dlaczego obraz szybko stał się viralowy! Ten nieszczęsny człowiek udał się do londyńskiego Parku Bushy, aby zrobić zdjęcia pięknej przyrody, ale przez przypadek sam stał się głównym bohaterem. Mężczyzna bardzo się starał, aby zrobić idealne zdjęcie jeleniom w parku, ale sam jelen wskazał mu, że patrzy w złym kierunku.

Na szczęście inny fotograf był w stanie uchwycić tę niesamowitą scenę i był zaskoczony, widząc dzikie zwierzę podkradające się za jego nieszczęśliwym kolegą w dokładnie odpowiednim momencie. „W tym roku nie mieliśmy okazji fotografować okresu rui jeleni, a z ryciem wciąż trwającym, postanowiliśmy spróbować,” powiedział Roger Clark, 75-latek, który obserwował tę oszałamiającą scenę dla Daily Mail. „Zauważyliśmy mężczyznę z zamontowanym na statywie aparatem, z zainteresowaniem obserwującego ruch jeleni w trawie przed sobą, nieświadomego istnienia wielkiego zwierzęcia za nim.”

„Z mojego punktu widzenia wydawało się, że jeleń przytulił się do niego, aby schować łapkę w jego spodniach, więc zrobiłem zdjęcie, ponieważ wyglądało to zabawnie”, kontynuował doświadczony fotograf. „Ale było to bardzo dziwne, że dzikie zwierzę byłoby tak blisko w ukryciu.” Kilka chwil później „jeleń się oddalił i wydawał się patrzeć na fotografa swoimi dużymi i pięknymi oczami, jakby mówiąc: „Twoje modele są tuż za tobą! Czy to ci wystarcza ode mnie?” Pan Clark nawet miał współczucie dla nieszczęśliwej osoby. „Jeleń czerwony i ja zrezygnowaliśmy i poszliśmy każde w swoją stronę, ponieważ on nigdy nie zdawał sobie sprawy, jaką szansę przegapił.”

Like this post? Please share to your friends: