Zeta-Jones zamieściła selfie z 78-letnim mężem, które sprawi, że uwierzysz w prawdziwą miłość.

Historia miłości

Relacja między 53-letnią aktorką a 78-letnim aktorem rozpoczęła się 23 lata temu. Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas zakochali się od pierwszego wejrzenia, a po dwóch latach randek para zaplanowała okazałe wesele w Nowym Jorku, które na długo pozostanie w pamięci. Oskarowi zdobywcy powitali syna w 2000 roku, a trzy lata później córkę.

Jednak związki celebrytów w Hollywood nie zawsze były bajką. W 2013 roku para rozstała się na pół roku, ale utrzymywali kontakt po tym okresie.

Od tamtej pory małżeństwo Catherine i Michaela wydaje się stawać się silniejsze, a nowe fotografie aktorki na Instagramie jednoznacznie o tym świadczą. Aktorka, która zagrała w filmie „Maska Zorro”, opublikowała serię fotografii, na których namiętnie całuje swojego starszego małżonka.

Fani pary cieszą się z ich namiętnych pocałunków i wysyłają wiele miłych słów dla aktorów.

„Jesteście najlepsi!”, „Piękna para”, „Twoje uczucia są tak naturalne”, „Jesteście oboje bardzo piękni”, „Kocham was tak bardzo! Wyglądacie na zakochanych w sobie” – komentowali subskrybenci.

Niestety, nie wszyscy supergwiazdy potrafią utrzymać miłość i uczucia przez długi czas. Nastya Ivleeva na przykład pogratulowała mężowi urodzin, a kilka godzin później zasugerowała nadchodzący rozwód. Mimo że para była małżeństwem tylko przez dwa lata.

Like this post? Please share to your friends: