Jak teraz wyglądają Bliźniaczki Syjamskie, które zostały oddzielone kilka lat temu?

Urodzenie Bliźniaków Syjamskich to rzadkie zdarzenie. Wcześniej, gdy takie dzieci się urodziły, lekarze tylko wzruszali ramionami i w bardzo trudnych okolicznościach radzili rodzicom zaakceptować los swoich dzieci, ponieważ było niemożliwe ich oddzielenie. Często twierdzili, że operacja rozdzielenia może zranić jedno z niemowląt.

Ale medycyna zrobiła duże postępy i dzisiaj lekarze potrafią dokonywać prawdziwych cudów nawet w najtrudniejszych okolicznościach. Na przykład Erica i Eva, bliźniaczki z Kalifornii, mieli szczęście spotkać lekarzy, którzy mogli dokonać niewyobrażalnego.

Córki urodziły się w 2014 roku. Niestety, były one połączone razem w łonie matki w taki sposób, że miały tylko dwie nogi i jedno ciało. Jednak lekarze zapewnili rodziców, że wszystko będzie dobrze. Aby rozdzielić dzieci, w 2016 roku przeprowadzono skomplikowaną operację.

Każda dziewczynka straciła tylko jedną nogę, ale ich narządy wewnętrzne nie ucierpiały, a gojenie przebiegło szybko. Rodzice nie mieli pojęcia, jak wyrazić swoją wdzięczność lekarzom, którzy zgodzili się przeprowadzić tak skomplikowaną operację.

Dziewczynki teraz prowadzą piękne życie. Otrzymały specjalne samochody do podróżowania. Dziewczynki uwielbiają się nawzajem i, jak prawdziwe bliźniaki, potrafią komunikować się nawet bez słów.

Like this post? Please share to your friends: