Naturalne i niezwykłe piękno: jak dziś wygląda dziewczyna, która stała się sławna dzięki swoim ogromnym rzęsom.

Dziś w internecie jest niezwykle rzadko spotkać zdjęcie bez filtru lub bez użycia programu Photoshop. Użytkownicy mediów społecznościowych, starając się wyglądać piękniej, czasami sprawiają, że dziewczyna na zdjęciu a ta sama osoba w rzeczywistości wydają się być dwiema różnymi osobami.

Dlatego kiedy na Instagramie pojawiło się zdjęcie małej dziewczynki z ogromnymi rzęsami, nikt nie wierzył, że ta lalka jest prawdziwym dzieckiem. Dziecko jest bardzo piękne, ale szczególnie rzucają się w oczy jego rzęsy – są długie. Rzęsy zaczęły rosnąć, gdy miała zaledwie 6 miesięcy, ludzie nie mogli uwierzyć, że są one prawdziwe.

Nasza bohaterka, Amaya, ma już 4 lata. Kiedy jej mama pierwszy raz opublikowała zdjęcie córki, nie mogła nawet przypuszczać, jakie poruszenie wywoła ta publikacja.

Pod zdjęciem pojawiły się tysiące komentarzy: „Pewnie Photoshop”, „No cóż, lalka, a nie dziecko”, „O, jak pięknie”, ale prawdę mówiąc, dziecko wygląda tak samo jak na zdjęciu: ciemne włosy, mały nos, usta z łukowatym kształtem i ogromne szaro-niebieskie oczy.

Wielu sądziło, że rodzice zrobili to celowo, aby promować swoją stronę w mediach społecznościowych. Jednak matka dziewczynki zapewnia, że nie potrafi obsługiwać Photoshopa i nawet by nie przykleiła rzęs dziecku.

Mimo to, Amaya rośnie jak prawdziwa piękność i ma wielki potencjał i talent, aby stać się modelką i osiągnąć wielkie sukcesy.

Like this post? Please share to your friends: