Prawdziwy bohater: Strażak, który wybrał się na wezwanie ratunkowe, zmienił życie małej dziewczynki.

Historia Marka jest trudna do uwierzenia, dopóki sam jej nie doświadczysz. Pewnego razu strażak udał się na pilne wezwanie, z którego wrócił… z dzieckiem w ramionach!

Tego dnia praca okazała się trudna – wybuchł pożar w domu, w którym przebywała kobieta w ciąży. Strażacy poradzili sobie z ogniem w kilka minut, ale karetka nadal nie przyjechała, więc Mark musiał wykonać kolejne zadanie – przyczynić się do pojawienia się nowego życia na świecie. W końcu dziecko znalazło się w jego ramionach, a ona i jej matka zostali natychmiast zabrani do szpitala.

Tam mężczyzna usłyszał szokującą wiadomość, że matka nie chce zatrzymać dziewczynki przy sobie i zamierza oddać ją do adopcji innym rodzinom. Mark nie mógł na to pozwolić i zaczął dzwonić do wszystkich swoich znajomych, aby pomogli mu w procesie adopcji dziecka.

Jego żona poparła męża, ponieważ zawsze pragnęli mieć dużą rodzinę, ale po narodzinach dwóch synów kobieta usłyszała, że nie może już mieć dzieci.

I tak po 2 dniach ciężkich starań ten szczęśliwy strażak stał się ojcem po raz trzeci – udało mu się przyjąć dziewczynkę do swojej rodziny. Teraz żyją jako jedna duża rodzina w szczęściu i miłości.

Mark jest doskonałym przykładem osoby o dobrym sercu i gotowości do ratowania życia i czynienia dla niego jak najlepiej.

Like this post? Please share to your friends: