Bądź gotowy na zaskoczenie: gwiazda reality show ważąca 272 kg wyszła za mąż w prowokacyjnej sukni ślubnej.

Tammy Slayton zdecydowała się na noszenie otwartej sukni mimo nadwagi.

Gwiazdy znanej amerykańskiej reality show „1,000 Ib Sisters”, które śledzi życie dwóch dziewczyn zagrażających życiu poziomem otyłości, to siostry Tammy i Emmy Slayton.

Obecnie mają one odpowiednio 34 i 35 lat. Zgodziły się transmitować swoje codzienne życie dla milionów ludzi do kilku lat temu w nadziei na utratę wagi i rozpoczęcie pełnego życia.

Siostry walczyły ze swoimi uzależnieniami i samymi sobą przez trzy sezony. Amy osiągnęła największy sukces; zyskuje postępy w odchudzaniu i zamierza przejść operację.

W momencie nagrywania Amy ważyła około 185 kg (z czego już schudła około 50), a Tammy ważyła około 275 kg. Tammy przytyła i teraz zbliża się do trzystu funtów, w przeciwieństwie do swojej siostry. Naturalnie, zdrowie Tammy gwałtownie się pogorszyło, i została przeniesiona do ośrodka medycznego rehabilitacji w stanie Ohio, specjalizującego się w leczeniu pacjentów otyłych.

Nadal otrzymuje tam leczenie w celu redukcji wagi i leczenia problemów z płucami spowodowanych otyłością. Tammy wciąż ma silne poczucie celu w życiu. Na swoich mediach społecznościowych często udostępnia zabawne filmy, informuje swoich wielbicieli o swoim zdrowiu i zapewnia swoich obserwatorów, że wszystko jest w porządku.

Tammy po raz pierwszy spotkała swojego narzeczonego, Caleba Willinghama, w ośrodku rehabilitacyjnym. To był pierwszy związek, w którym nie było zaangażowane randkowanie online. W szpitalu, gdzie się poznali, zorganizowali już ceremonię ślubną, a tam mężczyzna oświadczył się jej.

„Mogą porozmawiać między sobą o wielu sprawach, które mają wspólne. Teraz zapewniają sobie nawzajem dużo wsparcia. To niesamowite” – mówią przyjaciele pary.

Na skromnym weselu obecni byli tylko najbliżsi przyjaciele i członkowie rodziny panny młodej. Wśród nich była Amy, siostra panny młodej, która już wyszła za mąż i ma dziecko dzięki utracie wagi.

Like this post? Please share to your friends: