„Co za skandal!” 64-letnia Madonna zapomniała założyć spódnicę i odsłoniła czerwone majtki.

Madonna, amerykańska piosenkarka i aktorka, po raz kolejny zaskoczyła swoich wielbicieli swoim wyglądem.

64-letnia Madonna, wokalistka hitów „Frozen” i „La Isla Bonita”, uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem. Oprócz zmian fryzur, kolorów włosów i ekstrawaganckich stylizacji, Madonna jest dobrze znana z zamiłowania do operacji plastycznych. Pojawiały się twierdzenia, że piosenkarka przeszła ponad 50 procedur plastycznych, choć potwierdziła jedynie 5 z nich.

Patrząc na zdjęcia Madonny, jasno widać, że gwiazda często korzysta z usług kosmetologów i nie odmówiłaby sobie dodatkowej dawki botoksu lub kwasu hialuronowego, aby utrzymać jędrność skóry.

Każde wyjście czy udostępnione na mediach społecznościowych zdjęcie jest prawdziwym wydarzeniem. Madonna jest królową kontrowersji, dlatego nie boi się publikować obrazów, które czasami szokują publiczność i fanów. Tak było i tym razem: piosenkarka opublikowała świeże zdjęcie ze swoimi fanami, ale wygląda na to, że zapomniała założyć spódnicę!

Madonna wystąpiła na zdjęciach w kostiumie rock and rollowym, prezentując nowy kolor włosów – czarny u nasady i czerwony na końcach. Podarte czarne skarpety, bezrękawnik z postrzępionym brzegiem i siatka – to wyraźnie buntowniczy strój.

A swoją drogą, kształt piosenkarki pozwala jej nosić odkryte sukienki. Madonna przyznała w wywiadzie, że rzadko sobie pozwala na przyjemności i spędza pięć godzin dziennie na siłowni. W wieku 64 lat jej figura może budzić zazdrość wielu dwudziestolatków!

Kolejnym powodem utrzymania „młodego” wyglądu jest nowy partner piosenkarki, który jest prawie o dwa razy młodszy od niej. Josh Popper, 29-latek, już spotkał się z dziećmi piosenkarki, których jest w sumie sześcioro – dwoje biologicznych pochodzących od reżysera Guya Ritchiego i czworo adoptowanych. W rezultacie piosenkarka nigdy nie pozwala sobie ani swoim słuchaczom na nudę.

W zeszłym roku Madonna spotykała się z mężczyzną, który był o 41 lat młodszy od niej. Prawda, ich romans nie trwał długo, a para rozstała się po zaledwie sześciu miesiącach. W każdym razie Madonna, mając 64 lata, czerpie pełnymi garściami z życia, niezależnie od wszystkiego!

Like this post? Please share to your friends: