Uśmiech taty. Jak teraz wygląda jedyna córka popularnego aktora Jima Carreya.

Jim Carrey, znany komik i aktor, miał burzliwe życie prywatne, które często było przedmiotem zainteresowania mediów. Dwukrotnie wchodził w związek małżeński i miał wiele romansów, ale tylko z jednego małżeństwa pochodzi jego jedno biologiczne dziecko, Jane. Jim i Melissa Womer, była kelnerka, wzięli ślub w 1987 roku, a ich córka Jane urodziła się niedługo potem.

Jednak gdy kariera Jima nabrała rozpędu, małżeństwo z Womer zaczęło pękać, a spokojne życie pary zastąpiły regularne kłótnie. Obowiązki Jima jako męża i ojca ustąpiły miejsca sukcesowi w Hollywood, co spowodowało frustrację Womer.

Ich małżeństwo ostatecznie rozpadło się, a Jim przekazał Womer opiekę nad córką Jane wraz z milionowym rozliczeniem. Rozwód wpłynął negatywnie na zdrowie psychiczne Jima, a on sam miał trudności z uczestnictwem w wydarzeniach związanych z córką, takich jak ceremonia na Hollywoodzkiej Alei Gwiazd.

Jane spróbowała swoich sił w muzyce i wystąpiła w programie American Idol w 2012 roku, mając nadzieję zdobyć rozpoznawalność w branży. Jednak została wyeliminowana w drugiej rundzie i przyznała, że trudno jest jej się wybić jako indywidualnej artystce i uwolnić się od cienia swojego ojca w przemyśle rozrywkowym.

Mimo to, Jim i Jane współpracowali przy różnych projektach, w tym przy książce dla dzieci Jima pt. „Jak Roland pływa” oraz przy ścieżce dźwiękowej do sequelu filmu „Głupi i głupszy”. Jane pojawiła się również w programie telewizyjnym „Catfish” w 2018 roku.

Obecnie Jane podąża za swoją pasją muzyczną i jest wokalistką swojego zespołu, The Carrey Band, który nosi jej imię. Krótko była zamężna z Alexem Santaną, wokalistą zespołu Blood Money, i mają syna o imieniu Jackson Riley. Jednak ich małżeństwo zakończyło się rozwodem po zaledwie 11 miesiącach.

Jane ma wspaniałe relacje z ojcem i jest z niego dumna, pomimo trudności wynikających z bycia dzieckiem znanego osobistości publicznej.

Like this post? Please share to your friends: