„Najmłodszy kulturysta na świecie”: jak teraz wygląda najmłodszy kulturysta na świecie!

Ten niesamowity chłopiec to Giuliano Stroe, który rozpoczął swoją karierę sportową, mając zaledwie 2 lata. Jego mentorem zawsze był ojciec, który do dzisiaj wspiera swojego syna.

Giuliano urodził się w Rumunii, ale po pewnym czasie rodzina przeniosła się z nim do Włoch. Chłopiec potrafił uprawiać sport, bawić się na podwórku z przyjaciółmi, oglądać kreskówki. Rodzice nie zabierali mu dzieciństwa, ale trening był priorytetem.

Wszystkie wysiłki i starania pozwoliły Giuliano znaleźć się w Księdze Rekordów Guinnessa jako najmłodszy kulturysta. Dziecko przeszło dziesięć metrów na rękach, ściskając piłkę o wadze 33 funtów między kolanami. Chłopiec nie zatrzymał się na osiągniętym wyniku i kontynuował pobić kolejne rekordy.

Teraz chłopak ma już 17 lat, nie jest już tak popularny jak wcześniej. Sądząc po fotografii, chłopiec stracił swoją dawną formę. Ojciec rekordzisty mówi, że musiał zmniejszyć obciążenie, aby syn równomiernie dorastał w porównaniu do rówieśników.

Giuliano nadal uprawia sport, ale teraz skupia się na boksie i poświęca mu mniej czasu. Nawet bierze udział w różnych zawodach. Pomimo tego, że teraz chłopak nie jest sławny, jego rekordy na zawsze zapisane są w historii.

Życzymy mu coraz większych osiągnięć i sukcesów w życiu.

Like this post? Please share to your friends: