79-letni Robert De Niro po raz pierwszy wyszedł publicznie z młodszą partnerką, która urodziła jego siódme dziecko.

Podczas swojego pierwszego publicznego wystąpienia razem, hollywoodzki aktor Robert De Niro towarzyszył swojej dziewczynie, trenerce sztuk walki Tiffany Chen, na Festiwalu Filmowym w Cannes.

Para uczestniczyła w premierze filmu „Zabójcy Księżyca Kwiatów” oraz na przyjęciu Vanity Fair x Prada, gdzie szczęśliwie pozowali do zdjęć. Na czerwonym dywanie festiwalu 79-letni De Niro założył elegancki czarny garnitur, podczas gdy Chen wybrała skromniejszy strój, nosząc czarne spodnie i bluzę, uzupełnione turkusową torebką.

Robert De Niro był otwarty na temat swojego życia prywatnego, niedawno ujawniając na początku kwietnia, że po raz siódmy został ojcem. Jego córka, Gia Virginia, przyszła na świat jako owoc związku z trenerką sztuk walki Tiffany Chen, która jest o 34 lata młodsza od uznawanego aktora. De Niro dumnie przedstawił swoją nowo narodzoną córkę światu.

Oprócz Gii Virginia, De Niro ma jeszcze sześcioro dzieci z poprzednich małżeństw. Jego pierwsza żona, Dianne Abbott, jest matką dwójki jego dzieci, adoptowanej córki Dreny i syna Rafaela.

Podczas swojego związku z Tookie Smith, aktor miał bliźniaki, Juliana i Aarona, przy pomocy surogatki. Aktorka Grace Gaitauer, z którą De Niro był zamężny przez 21 lat przed rozwodem w 2018 roku, urodziła im syna Elliota i córkę Hellen.

Like this post? Please share to your friends: