Miłość zwycięża w każdej sytuacji: Jak kobieta niepełnosprawna stworzyła piękną rodzinę pomimo swojego stanu.

Rose Siggins to niesamowita i silna kobieta, która udowodniła całemu światu, że nic nie jest niemożliwe. Rose urodziła się w 1972 roku. Matka od razu zauważyła, że ma wyjątkową córkę. Pomimo jej „wady”, Rose chodziła do szkoły i prowadziła normalne życie nastolatki.

Siggins przyznała, że nigdy nie potrafiła pogodzić się z poglądami przechodniów: „Patrzą na mnie i nie ukrywają tego, zarówno dzieci, jak i dorośli.” Siggins poznała swojego przyszłego męża w pracy w warsztacie samochodowym. Para często rozmawiała przez telefon w pracy.

Pierwsze spotkanie radykalnie zmieniło życie Rose. Dave oświadczył się jej. „Mama namawiała mnie, żebym nie poślubiał Rose”, przyznał mężczyzna. „Jak sobie poradzisz z jej upośledzeniem?” – zapytała kiedyś matka Dave’a. „Lekarze byli zdumieni wieścią o mojej pierwszej ciąży. Urodziłem zdrowego chłopca” – powiedziała Siggins.

Po paru latach urodziła się ich córka. Rose nie zamierzała się poddawać. Ta wyjątkowa kobieta wszystko sobie poradziła. Zajmowała się domem, wychowywaniem dzieci, jeździła na łyżwach i nawet grała w popularnym amerykańskim serialu telewizyjnym.

Niestety, kobieta zmarła w wyniku bardzo dziwnego incydentu. Organizm Rose nie zdołał przezwyciężyć infekcji, którą przyniosła po usunięciu kamieni nerkowych. Miała tylko 43 lata.

Życzymy jej rodzinie siły i zdrowia, aby przetrwać ból.

Like this post? Please share to your friends: