„Nie mogę uwierzyć, że ma już rok!” Jak wygląda jednoroczna wnuczka Arnolda Schwarzeneggera?

Radosne wydarzenie pierwszych urodzin małej dziewczynki zostało celebrowane z wielkim entuzjazmem.

Katherine Schwarzenegger, pisarka i córka aktora oraz byłego gubernatora Kalifornii, Arnolda Schwarzeneggera, podzieliła się rzadkimi ujęciami swojej córki z aktorem Chrisem Prattem.

21 maja, szanowana rodzina celebrytów zgromadziła się, aby uczcić pierwsze urodziny ich najmłodszej córki, Eloise. Z okazji tego doniosłego kamienia milowego Katherine i Chris zorganizowali niewielkie, ale znaczące świętowanie.

Na swoim koncie Instagram pisarka udostępniła wzruszające wideo, na którym trzyma małą dziewczynkę w ramionach, towarzysząc temu szerokim uśmiechem. Towarzyszyła temu chwalebnemu momentowi poruszająca wiadomość. Warto zaznaczyć, że para była ostrożna, nie pokazując twarzy córki szerokiemu gronu odbiorców.

„I tak oto ona skończyła rok! Jaki to był rok i jaki to błogosławieństwo. Moja mała kruszynko radości, która uczyniła mnie matką dwóch pięknych dziewczynek. Promieniuje czystym szczęściem, radością i niekończącym się śmiechem. Nadąża za starszą siostrą i cieszy się każdą chwilą. Ledwo mogę uwierzyć, że ma już rok! Kocham cię, Eloise!” – wyraziła Catherine z głębokim sentymentem.

Like this post? Please share to your friends: