„Głębokie dekolt i transparentna sukienka”: 20-letnia córka Catherine Zeta-Jones zrobiła furorę na Festiwalu Filmowym w Cannes!

Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas wystąpili stylowo na Festiwalu Filmowym w Cannes, w towarzystwie swojej córki Carys Douglas.

Gwieździsta rodzina wzięła udział w ceremonii otwarcia festiwalu, gdzie Carys zadebiutowała na długo oczekiwanym czerwonym dywanie. Dwudziestolatka zaprezentowała wyszukany wieczorowy look, który pięknie podkreślił jej urodę.

Carys postawiła na elegancki środkowy rozdzielony przedziałek i elegancko zebrane włosy w wysoką upięcie. Aspirująca modelka uzupełniła swój wygląd brązowymi odcieniami makijażu.

Miała na sobie delikatną, długą suknię w kolorze pudrowym, wykonaną z transparentnej siateczki, zdobioną misternym haftem kwiatowym. Uzupełnieniem zestawu były sandały na platformie i duże kolczyki ozdobione błyszczącymi kamieniami.

Jej matka, Catherine Zeta-Jones, pojawiła się w żywym stroju, z kręconymi włosami hollywoodzkimi swobodnie opadającymi. Wybrała burgundową, przepływową suknię z głębokim dekoltem i jednostronnym pelerynkowym rękawem, podkreślającym jej kobiecą sylwetkę.

Zeta-Jones ozdobiła się pasującymi kolczykami, tworząc oszałamiający ogólny wygląd.

Michael Douglas założył klasyczny czarny smoking, białą koszulę i lakierowane buty skórzane. 78-letni aktor dumnie przechadzał się na czerwonym dywanie z żoną i córką, trzymając ich za ręce. W pewnym momencie zarówno Katherine, jak i Carys odwróciły się w jego stronę, czule go całując w obie policzki.

Carys jest najmłodszym dzieckiem Douglasa i Zeta-Jones, którzy mają również 22-letniego syna o imieniu Dylan.

Fani tej gwiazdorskiej rodziny wyrazili wiele komplementów w kierunku Carys i Katherine. Wielu chwaliło Carys za jej piękno, elegancję i pewność siebie, podczas gdy inni porównywali jej uderzające podobieństwo do młodej Katherine.

Jednak kilka osób zadało pytania dotyczące odpowiedniości faktu, że Carys nosiła przezroczystą sukienkę obok swojego ojca.

Like this post? Please share to your friends: