Ta reakcja jest bezcenna: Dzieciak dostał aparat słuchowy i po raz pierwszy usłyszała głos swojej siostry.

Młoda matka z Gruzji opublikowała piękne wideo, w którym jej małe dziecko po raz pierwszy słyszy głos siostry. Kobieta powiedziała, że było to dla niej ogromne przeżycie, gdy dowiedziała się, że jej wcześniak ma chorobę żołądka i musiała stosować różne antybiotyki, co spowodowało utratę słuchu.

W tak młodym wieku trudno jest określić, jak wiele dziewczynka może słyszeć. Rodzice postanowili więc kupić aparat słuchowy i zobaczyć, jak ona postrzega otoczenie. Wynik zaskoczył wszystkich. Pierwsze emocje dziecka z urządzeniem zostały sfilmowane, a matka opublikowała je w sieci.

Rodzice postanowili założyć dziecku aparat słuchowy, aby ułatwić jej postrzeganie świata. Efekt był naprawdę wspaniały. Wzruszający moment został sfilmowany przez matkę.

Było naprawdę wzruszająco i emocjonalnie widzieć, jak mała dziewczynka reaguje na głos. Starsza siostra mówi do niej: „Młodsza siostra, młodsza siostra!”. Dziecko najpierw zwróciło uwagę, słuchało jej uważnie, a potem zaczęło wybuchać śmiechem.

Użytkownicy nie mogli powstrzymać łez po obejrzeniu wideo: „Płaczę z radości”, Bóg jest wielki! Życzę ci dobrego słuchu i radości!”.

<iframe width=”956″ height=”538″ src=”https://www.youtube.com/embed/G4oDIumq_k0″ title=”Baby girl gets first hearing aids, can&#39;t stop laughing at big sister&#39;s voice” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” allowfullscreen></iframe>

A jakie emocje towarzyszyły Ci podczas oglądania tego wzruszającego wideo?

Like this post? Please share to your friends: