„Sukienka wygląda zbyt prowokacyjnie”: Jennifer Aniston w transparentnej mini-sukience wywołała poruszenie.

54-letnia aktorka zadebiutowała film „Mordercza zagadka 2”, w którym grała główną rolę, w Regency Village Theatre w Los Angeles. Na czerwonym dywanie Jennifer zaprezentowała urokliwą stylizację.

Była małżonka Brada Pitta założyła długą, srebrną suknię z siateczką zdobioną haftem i łańcuszkami. Do sukni dobrała czarne sandały na szpilce. Aniston postawiła na minimalistyczne biżuterię, nosząc dwa pierścienie ozdobione dużymi diamentami.

Włosy aktorki nadała objętości i zapleciono je w luźne fale. Aniston dodała do swojego wyglądu elegancki makijaż, podkreślony różem do policzków, tuszem do rzęs i nude pomadką. Laureatka Złotego Globu gracioznie pozowała do zdjęć na czerwonym dywanie, starając się najlepiej zaprezentować swoje smukłe, opalone nogi.

Towarzyszył jej na premierze jej filmowy mąż, Adam Sandler. Komik ubrał się swobodnie w kolorową koszulę, szary kaptur, khaki spodnie i trampki. Sandler ciepło objął Aniston wokół talii i promieniował radością. Aktor pojawił się na premierze ze swoją żoną, Jackie.

Fanów Jennifer obdarzyła wieloma komplementami. „Sukienka jest piękna, ale wydaje się zbyt prowokacyjna”, „Jennifer ma piękne nogi, ale nie powinna ich pokazywać”, „Wygląda niesamowicie. Nie da jej więcej niż 30 lat!”, „Myślę, że trochę przesadziła z samoopalaczem na nogach”, „Atrakcyjna, ale nie wulgarna. Kardashian powinna brać przykład z wyglądu Aniston”, „Wciąż jest seksowna” – pisali obserwatorzy.

Jennifer i Adam mają bliską przyjaźń od wielu lat. Aktorzy czule nazywają się dziwnymi przezwiskami. Ujawnili to podczas wywiadu, w którym wymieniali cechy, które podziwiają u siebie nawzajem na planie.

Adam wyjawił, że Jennifer schodzi do innego pomieszczenia, by wyrazić swoje znudzenie po ich scenach pocałunku na ekranie. „I to wszystko, co mam dla ciebie, Anaburgerze” – zażartował Sandler. „W porządku, Sandalman” – odpowiedziała mu Jennifer.

Like this post? Please share to your friends: