„Kwiaty Życia” – Jak teraz wyglądają zapaleńcy motoryzacji, mający już 11 lat.

Przyjście na świat nowego dziecka to emocjonujący moment dla wielu par, zwłaszcza pierwsze badanie ultrasonograficzne. Dla rodziny McGee było to bardzo oczekiwane ciążowe wydarzenie, które ujawniło niesamowitą wiadomość o sześciu dzieciach naraz. Para próbowała zajść w ciążę przez dziesięć lat, więc było to spełnienie marzeń.

Byli sukcesywną rodzinną firmą, ale naturalnie zastanawiali się, czy będą w stanie zapewnić opiekę tak wielu dzieciom. Po narodzinach rodzina zorganizowała kreatywną i wzruszającą sesję zdjęciową, która stała się wiralowa w sieci.

McGee’owie wkrótce zostali przedstawieni w artykułach prasowych, a nawet w programie Oprah Winfrey, gdzie otrzymali bon na 250 000 dolarów do wykorzystania w sklepie Walmart. Następnie współpracowali z Oprah przy produkcji własnego programu, w którym dzielili się swoimi doświadczeniami wychowywania sześciorga dzieci naraz.

Popularność rodziny rosła, a widzowie przysyłali im ubrania i inne niezbędne rzeczy. Dzięki swojemu programowi McGee’owie mogli rozbudować swoją firmę i przenieść się do większego domu. W miarę jak dzieci rosły, rodzina odtwarzała swoją słynną sesję zdjęciową, co było wzruszającym i zabawnym doświadczeniem dla wszystkich.

Poprzez swoją historię McGee’owie pokazali, że dzięki nieograniczonej miłości i poświęceniu każdy rodzic może zapewnić swoim dzieciom najlepsze możliwe życie, bez względu na liczbę dzieci, jakie mają.

Like this post? Please share to your friends: