Rozmiłowanie się przenosi: 24-letni mężczyzna, którego ciało jest całkowicie pokryte tatuażami, usuwa je dla dobra swojej córki.

Ethan Modboy Bramble to jeden z najbardziej znanych blogerów w Australii. Ten 24-letni facet nie może pozostać niezauważony na ulicy – odcięty język, obcięte uszy, czarne gałki oczne, rozciągnięte nozdrza, przeszyte pępek i ciało w 95% pokryte tatuażami przyciągają uwagę nawet najbardziej obojętnych przechodniów.

Wydawałoby się, że młody człowiek nie przestanie wprowadzać zmian w swoim ciele, jego wyobraźnia jest nieograniczona, a możliwości współczesnej chirurgii plastycznej są wszechmocne. Jednak nagle światopogląd mężczyzny został wywrócony do góry nogami dzięki jednemu małemu człowiekowi – w rodzinie Ethana i jego żony urodziła się córka.

Wygląd dziedziczki wpłynął na blogera jak zimny prysznic – młody tata poddał swój wygląd krytycznej ocenie i podjął stanowczą decyzję, aby zrobić wszystko, co możliwe, aby jak najbardziej przywrócić swoje ciało do pierwotnej formy, pomimo że jego eksperymenty kosztowały go ogromne pieniądze i wiele godzin bólu i cierpienia.

Teraz popularnego Australijczyka odwiedzają specjaliści od usuwania tatuaży, ale z każdą wizytą na jego ciele pojawia się coraz więcej jasnych miejsc. Być może, gdy córeczka dorośnie, kochający tata będzie mógł pokazać dziecku tylko na fotografii, jak niezwykły był jego wygląd wcześniej.

Co sądzisz o działaniu kochającego taty? Czy podjął słuszną decyzję dla swojej córki?

Like this post? Please share to your friends: