Ten sam kolor oczu jak niebo. Jak wygląda blond przystojniak z filmu „Niebieska laguna” 40 lat później!

Christopher Atkins ma obecnie 58 lat. Teraz niewielu ludzi go pamięta. Ale kiedyś doprowadził do szaleństwa tysiące fanów dzięki jednej udanej roli w filmie „Niebieska laguna”.

Warto wspomnieć, że Christopher nigdy nie miał wykształcenia aktorskiego i trafił na plan raczej z chęcią by zabłysnąć. W życiu codziennym był po prostu sportowcem i ratownikiem na plaży.

Za swoją rolę w filmie aktor był nominowany do nagrody Złoty Glob, nagle stał się sławny i bardzo poszukiwany. Zaczął roztrwaniać pieniądze z otrzymanych honorariów na lewo i prawo. Tłumy fanków krążyły wokół, mając nadzieję, że Christopher rzuci na nie swoje bóstwienne spojrzenie.

Po serii niepowodzeń w dziedzinie aktorstwa Atkins otworzył własny sklep ze sprzętem sportowym i odnosi w tej dziedzinie spory sukces. Teraz jest właścicielem dużej firmy sprzedającej artykuły sportowe i wypożyczalni sprzętu wędkarskiego.

W sumie aktor, który w rzeczywistości stał się znany dla widzów dzięki tylko jednej udanej roli w filmie, wystąpił w 59 projektach filmowych. Ale dobrze, że nigdy nie zależał tylko od aktorstwa, ale ma swoją własną ulubioną działalność i hobby, które przynoszą mu dobre dochody. Wiadomo, że ma dwójkę dzieci, ale obecnie jest rozwiedziony.

Pamiętasz jasną gwiazdę z uroczego filmu? Czy bardzo się od tamtego czasu zmienił?

Like this post? Please share to your friends: