W młodości wydawała się być ponurym „brzydkim kaczątkiem”: Jak wyglądała Scarlett Johansson jako dziecko.

Niewielu ludzi wie, że urocza aktorka Scarlett Johansson zaczęła swoją karierę aktorską już w dzieciństwie. Wtedy nikt nie przypuszczał, że szczupła, nijaka dziewczynka z dużym nosem stanie się jedną z najbardziej pożądanych kobiet. Dziś Scarlett jest jedną z najbardziej poszukiwanych aktorek w Hollywood.

Ostatnio w jednym z popularnych programów telewizyjnych przypomniano pierwsze wystąpienie Johannson na ekranie. Wtedy miała zaledwie 9 lat, jednak aktorce udało się zdobyć sympatię publiczności w sitcomie „Zagubieni w tłumaczeniu”. Reżyser zauważył w niej pewne cechy starszej pani o ponurym charakterze. Johannson zrobiła trwałe wrażenie na ekipie.

Prezenter telewizyjny przyznał, że w tamtych latach nie wierzył, że ta „zwykła dziewczyna” stała się kultową osobowością. Nie przypominała hollywoodzkiej diwy, była po prostu „brzydkim kaczątkiem”. A jednak Scarlett potrafiła zmienić to uczucie o sobie. Dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu udowodniła swój talent aktorski. Znajdując swój własny styl, Scarlett zmieniła postrzeganie hollywoodzkiej urody.

Po wielu latach zwykła dziewczyna stała się jedną z popularnych i jasno świecących osobowości na świecie, która przyciągała uwagę publiczności i osiągnęła wysokie sukcesy.

Like this post? Please share to your friends: