Macocha w rozciętej sukience, a mama w dżinsach: Lopez i Garner pojawili się w szkole, do której uczęszcza córka Bena Afflecka.

Fantastyczna gwiazda Jennifer Lopez nawiązała udane relacje z dziećmi Bena Afflecka z jego poprzedniego małżeństwa z Jennifer Garner. Szczególnie ciepły więź ma z jego 14-letnią pasierbicą, Serafiną, która często odwiedza ich rodzinę.

Lopez wsparła swoją pasierbicę podczas szkolnego przedstawienia, aby ją dopingować. Jennifer bardzo dbała o przygotowania do tego wydarzenia, wybierając bujną fryzurę i subtelny, rozświetlający makijaż. Miała na sobie jaskrawoczerwoną sukienkę ozdobioną falbanami, z odważnym wycięciem na biodrze, podkreślającym jej smukłe nogi. Do całości dobrała pasujące lakierowane buty na platformie i małą torebkę.

Paparazzi zauważyli Jennifer, jej męża i ich 15-letnie bliźniaki, Maxa i Emmę. Na terenie szkoły Lopez spotkała się z najstarszą córką Bena, Violettą, oraz jego byłą żoną. Garner zdecydowała się na bardziej skromny strój, składający się z koszulki, czarnej kurtki, jeansów i trampków na szkolne wydarzenie.

Byłe i obecne żony Bena utrzymywały pewną odległość od siebie. Lopez skoncentrowała swoją uwagę na dzieciach, angażując się w serdeczne rozmowy z Violettą i serdecznie ją obejmując, pokazując silne więzi w ich patchworkowej rodzinie, jak donosi Daily Mail.

Lopez niedawno bardzo bolała drwina Garner z ich wpadki na gali Grammy, co spowodowało napięcia w relacjach. Teraz Ben stoi przed wyzwaniem pojednania tych dwóch kobiet.

Podczas premiery filmu trójka dzieci Afflecka okazała swoje wsparcie dla Jennifer Lopez. Ich relacje wydają się przyjemne i szczęśliwe, co jest niezwykle doceniane przez tę międzynarodową gwiazdę.

Like this post? Please share to your friends: