14 Słynnych Duetów, które uosabiają prawdziwą miłość.

Prawdziwa miłość wydaje się być dość nieuchwytna, szczególnie w błyszczącym świecie show-biznesu. Relacje tworzą się i rozpadają tak szybko, że trudno nadążyć za tym, kto z kim jest związany. Jednak są pary, które przechodzą próbę czasu, wyruszając razem w podróż życia, wychowując dzieci, odkrywając świat i starzejąc się razem, co jest naprawdę inspirujące.

Zapoznaj się z listą 14 wyjątkowych par celebrytów, które dowodzą, że prawdziwa miłość istnieje.

 1. Will Smith i Jada Pinkett Smith

Will Smith spotkał Jadę Pinkett w 1994 roku, kiedy próbowała zagrać jego miłość w serialu „Fresh Prince of Bel-Air”. Jada nie dostała tej roli, ale w rzeczywistości została jego dziewczyną w 1995 roku, a żoną w 1997 roku. Powyższe zdjęcie pochodzi z 1999 roku, dwa lata po ich ślubie.

Przez 23 lata utrzymują swoją relację, potrafiąc zachować prywatność pomimo ciągłego wiru plotek. Są rodzicami dwójki dzieci, Jadena (20 lat) i Willow (18 lat), często widzianymi z nimi na czerwonym dywanie, co czyni ich jedną z najbardziej rozpoznawalnych rodzin Hollywood.

 1. Oprah i Stedman Graham

Przez ponad 30 lat Oprah i Stedman Graham pozostają jedną z najukochańszych par Hollywood, mimo że nie są małżeństwem. Para jest razem od 1986 roku (zaręczyli się w 1992 roku), co pokazuje, że prawdziwa miłość niekoniecznie wymaga potwierdzenia przez dokument prawnego. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w 1995 roku, po prawie dekadzie ich związku.

 1. Tom Hanks i Rita Wilson

Aktorzy Tom i Rita, oboje mający 62 lata, tworzą jedną z najbardziej ukochanych par w branży filmowej. Ich romans rozpoczął się na planie serialu telewizyjnego ABC, „Bosom Buddies”, w 1981 roku. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w latach 80., gdy byli jedynie współpracownikami.

W 1988 roku pobrali się i ponad 30 lat później nadal promieniują miłością i wspierają się nawzajem, zarówno na ekranie, jak i poza nim. Zdjęcie powyżej pochodzi z 1999 roku, 11 lat po ich ślubie.

 1. John Legend i Chrissy Teigen

Ta para spotkała się na planie teledysku Johna Legenda „Stereo” z 2007 roku, w którym występowała Chrissy Teigen. Są razem od ponad dekady. Powyższe zdjęcie zostało zrobione na gali Grammy w 2008 roku, będąc ich pierwszym publicznym wystąpieniem jako para. Jak Chrissy ujawniła w wywiadzie, rozstali się na jeden dzień, co uznali za błąd i nigdy więcej się nie rozstali. Wzięli ślub w 2013 roku i są rodzicami córki Luni i syna Milesa.

Ich szerokie grono fanów wynika z ich szczerości w dzieleniu się najbardziej czułymi i wspierającymi momentami online. Zdecydowanie para, której wszyscy zazdroszczą!

 1. Meryl Streep i Don Gummer

Trzykrotna zdobywczyni Oscara, Meryl Streep (70 lat), poślubiła swoją miłość życia, rzeźbiarza Dona Gummera (72 lata), ponad 40 lat temu. W 1978 roku, po zaledwie sześciu miesiącach znajomości, para wzięła ślub w ogrodzie rodziców Meryl. Powyższe zdjęcie zostało zrobione na przyjęciu z okazji filmu „Wybór Zofii” z 1982 roku.

Mimo początkowych wątpliwości co do ich związku, po ponad 40 latach ich miłość nadal kwitnie. Są również rodzicami czwórki dzieci: syna i trzech córek.

 1. Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness

Hugh Jackman i jego żona, Deborra-Lee Furness, są razem od prawie 23 lat i pozostają jedną z najbardziej inspirujących par w Hollywood. Pierwszy raz spotkali się na planie serialu telewizyjnego „Correlli” w 1995 roku, a mniej niż rok później, w 1996 roku, wzięli ślub. Od tamtej pory są razem. Powyższe zdjęcie przedstawia ich w 2001 roku, pięć lat po ślubie. W międzyczasie adoptowali dwójkę dzieci – Oskara Maximiliana i Avę Eliot – i widzieli, jak kariera Jackmana się rozwija.

Na wczesnym etapie swojego związku para uzgodniła pewne zasady, aby go utrzymać – nie spędzać więcej niż dwa tygodnie osobno, nie pracować jednocześnie, chyba że jest to konieczne finansowo, i zawsze wzajemnie się wspierać, jak Hugh wspomniał w wywiadzie. Dotrzymują tych zasad przez 23 lata!

 1. John Krasinski i Emily Blunt

Brytyjska aktorka Emily Blunt i amerykański aktor i reżyser John Krasinski tworzą jedną z najbardziej uroczych par celebrytów w Hollywood. Oboje utalentowani i nagradzani aktorzy, cieszą się wspólnym życiem od ponad dekady. Powyższe zdjęcie ukazuje ich w lutym 2010 roku, kilka miesięcy przed ich ślubem.

Zostali wprowadzeni do siebie przez wspólnego przyjaciela w 2008 roku, a Krasinski wyznał w programie Ellen, że początkowo nie był gotowy na związek, ale zakochał się w Emily od pierwszego spotkania. John i Emily wzięli ślub w 2010 roku i mają teraz dwie córki oraz dom w Brooklynie.

 1. Chris Hemsworth i Elsa Pataky

Mimo siedmioletniej różnicy wieku, australijska gwiazda Chris Hemsworth (35 lat) i hiszpańska aktorka Elsa Pataky (42 lata) stworzyli jedną z najtrwalszych i najuroczych miłości w Hollywood. Spotkali się na początku 2010 roku i pobrali zaledwie trzy miesiące później. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w 2011 roku, mniej niż sześć miesięcy po ślubie.

W wywiadzie z 2015 roku Chris zauważył, że z pasją, jaką Elsa podchodzi do życia, zmusza go do nadążania za nią, i bardzo to docenia. Dziś mają już prawie dziesięcioletnią historię miłosną i trójkę dzieci.

 1. Matt i Luciana Damon

Matt Damon poznał swoją żonę Lucianę Barroso w barze w Miami, gdy kręcił komedię „Przyklejony do ciebie” w 2003 roku. Luciana, matka czteroletniej córki z poprzedniego małżeństwa, nie zniechęciła Matta. Oświadczył się jej w 2005 roku, a w tym samym roku wzięli ślub. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w 2005 roku, tuż przed ich ślubem.

Matt i Luciana są razem od ponad 13 lat i mają razem trzy córki – Gię, Isabellę i Stellę. Gdy zapytano Lucianę o tajemnicę udanego małżeństwa, podzieliła się w wywiadzie, że nigdy nie biorą siebie nawzajem za pewnik.

 1. David i Victoria Beckham

Słynna piosenkarka Spice Girls i supergwiazda piłki nożnej spotkali się w salonie piłkarzy Manchester United w 1997 roku, co zakończyło się „miłością jak z tornada”, która doprowadziła do ich ślubu w 1999 roku i teraz ponad dwie dekady wspólnego życia. Victoria i David są razem od ponad 21 lat i mają czwórkę dzieci. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w 1999 roku, mniej niż sześć miesięcy przed ich ślubem.

W 2017 roku para odnowiła przysięgę małżeńską. Występując w programie Today Show, Victoria zachwycała się swoim partnerem, mówiąc: „On jest moją bratnią duszą. To niesamowity mąż. Uzupełniamy się nawzajem. Codziennie inspiruje mnie, w relacji z dziećmi, w tym, jak mnie traktuje; to po prostu działa. Mamy szczęście, że mamy siebie”.

 1. Freddie Prinze Jr. i Sarah Michelle Gellar

Freddie i Sarah poznali się podczas kręcenia filmu „Wiem, co zrobiłeś w zeszłe lato” w 1997 roku. Wzięli ślub w 2002 roku i są razem od ponad 21 lat, mając za sobą historię miłosną. Powyższe zdjęcie zostało zrobione na Teen Choice Awards w 2000 roku.

Sforsowali standardową narrację o małżeństwie w Hollywood, a Sarah podzieliła się, że sukces ich związku wynika z bycia przyjaciółmi przed przejściem na etap romantyczny. Mają razem dwoje dzieci, Charlotte Grace i Rocky James.

 1. Neil Patrick Harris i David Burtka

Neil Patrick Harris i David Burtka zaczęli spotykać się w 2004 roku i są razem od ponad 18 lat. Po uchwaleniu ustawy o równości małżeńskiej w stanie Nowy Jork w 2011 roku, zaręczyli się i trzy lata później wzięli ślub we Włoszech. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w 2008 roku, cztery lata po rozpoczęciu ich związku.

Razem wychowują dwoje dzieci, bliźniaki Gideona i Harpera. W licznych wywiadach para podkreślała znaczenie śmiechu w ich związku.

 1. Ellen DeGeneres i Portia de Rossi

Ellen DeGeneres i Portia de Rossi po raz pierwszy spotkali się imprezie w 2000 roku, ale to dopiero w 2004 roku, gdy ponownie się spotkali, ich romantyczny związek nabrał rozpędu. Po unieważnieniu zakazu małżeństw jednopłciowych w Kalifornii w 2008 roku, pobrali się w swoim domu w Beverly Hills. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w 2005 roku, rok po rozpoczęciu ich związku.

Dziś są razem od prawie dwóch dekad i są ikoniczną i wpływową parą w społeczności LGBTQ+. Mimo osobistych trudności i kontrowersji, pozostali silni, symbolizując siłę trwałej miłości.

 1. Kevin Bacon i Kyra Sedgwick

Kevin Bacon i Kyra Sedgwick poznali się podczas kręcenia sztuki „Lemon Sky” pod koniec lat 80. Wzięli ślub w 1988 roku i są razem od ponad 30 lat, a ich miłosna historia nadal trwa. Powyższe zdjęcie zostało zrobione w 1991 roku, trzy lata po ich ślubie.

Przez wszystkie wzloty i upadki branży rozrywkowej, trwali przy sobie, są również dumnymi rodzicami dwojga dzieci, Travisa i Sosie. Kevin Bacon powiedział kiedyś w wywiadzie: „Sekretem udanego małżeństwa jest utrzymanie czystych kłótni i brudnego seksu.” Ich długoletni związek jest prawdziwym dowodem na to!

Te pary udowodniły, że prawdziwa miłość istnieje nawet w światku Hollywood. Przetrwali wspólnie zarówno dobre, jak i złe chwile, przetrwali próbę czasu, dając przykład, że zaangażowanie, szacunek, zrozumienie i oczywiście miłość są niezbędnymi składnikami długotrwałego związku.

Like this post? Please share to your friends: