„Nowa Pamela Anderson!” Emily Ratakowski w skąpym, szkarłatnym bikini przeprowadziła uwodzicielski pokaz mody na plaży.

Nudysta już zaplanował wakacje. Emily tym razem postawiła na szczerość. Młoda matka zawsze lubi pozować do kampanii swojego biznesu Inamorata. Ratakowski zagrała w filmie, w którym zaprezentowała wiele nowości jednocześnie.

Emily ubrana była w jaskrawoczerwone bikini na sznurkach. Trójkątne stanik i stringi ozdobione małymi wisienkami uzupełniały opaloną sylwetkę gwiazdy. Ratakowski swobodnie poruszała się po plaży, mimo że bikini wydawało się odsłaniać więcej, niż było dozwolone. Aktorka prezentowała również inne modele bikini, w tym wiele wersji i zestawów w stylu sportowym.

Projektantka strojów kąpielowych postanowiła przeprowadzić sesję zdjęciową nie tylko na plaży, ale także na balkonie z widokiem na wybrzeże. Emily, ubrana w kolorowy strój kąpielowy, odwróciła się plecami do aparatu, pozwalając fotografowi uchwycić zbliżenie jej pośladków. Zdjęcie było bardzo gorące.

Sieć natychmiast zaczęła dyskutować o zdjęciach i filmie z udziałem gwiazdy. Wielu porównywało Emily do bohaterki serialu „Słoneczny patrol” – Pameli Anderson i jej czerwonego stroju kąpielowego, który stał się kultowy. „Nowa Pamela Anderson!”, „Stroje kąpielowe znikają, są takie małe, po prostu malutkie”, „Seksowna i zuchwała jak zawsze!” – pisali blogerzy.

Emily Ratakowski rzekomo widziano całującą się z Harrym Stylesem w Tokio. Modelka wyjaśniła, że po raz pierwszy od lat spotyka się z kimś.

Like this post? Please share to your friends: