Są obdarzone przez naturę: Top 10 krajów, gdzie rodzą się najpiękniejsze kobiety

Z pewnością każde naród skrywa osoby uważane za atrakcyjne i takie, które może nie są postrzegane w ten sposób. Jednakże istnieją pewne kraje, w których wydaje się, że występuje większa koncentracja naturalnie pięknych jednostek lub tych, które kładą nacisk na osobistą pielęgnację. Bez względu na to, czy ktoś docenia prawdziwe czy też zmodyfikowane piękno, poniższe państwa są znane z obfitości zachwycających kobiet.

BRAZYLIA

Brazylijczycy, będąc najbardziej zróżnicowanym etnicznie narodem na świecie, mają w sobie połączenie różnych odcieni skóry i różnych typów sylwetek, co przyczynia się do niemalże nieskazitelnych ciał. Brazylijki często można zobaczyć na międzynarodowych pokazach mody lub zachwycające publiczność swoimi wystąpieniami w magazynie Sports Illustrated Swimsuit Edition.

ROSJA

Po Brazylii Rosja wyróżnia się jako kraj o wysokiej gęstości atrakcyjnych kobiet na każdy kilometr kwadratowy. Od zatłoczonego moskiewskiego metra po odległe zakątki Syberii, gdzie odkryto supermodelkę Irinę Szajk, rosyjskie kobiety doskonale wpasowują się w krajobraz piękna tego kraju.

SŁOWACJA

Słowacja jest kolebką najbardziej oszałamiających blondynek. Słowaczki posiadają wrodzoną urodę, którą inni na całym świecie próbują naśladować, a mimo to te kobiety z łatwością przyciągają uwagę bez dużego wysiłku.

SZWECJA

Niewątpliwie Szwedki uosabiają archetyp piękna. Szwecja zdobyła pierwsze dwa tytuły Miss World przyznane kiedykolwiek, a ich urok sięga dalej niż tylko wygląd zewnętrzny. Rozmowa z jakąkolwiek kobietą w Sztokholmie ujawni imponujące wykształcenie i wyrafinowanie.

WENEZUELA

Wenezuela posiada rekord w produkcji zwyciężczyń międzynarodowych konkursów piękności, w tym Miss World i Miss Universe. Jest to wynik nieustającej obsesji tego kraju na punkcie piękna. Kiedy natura nie obdarzyła Wenezuelki urodą, kobiety zwracają się do rozwijającego się przemysłu operacji plastycznych.

KOLUMBIA

Choć nie wszystkie Kolumbijki przypominają Sofię Vergarę, wiele jest jej bliskich. Kolumbijki dumnie prezentują swoje krągłości i wkładają znaczny wysiłek w ich eksponowanie. Ich uwodzicielski urok często jest nieodparty.

UKRAINA

Powody, dla których mężczyźni z całego świata poszukują żon z Ukrainy, są dobrze udokumentowane i szeroko omawiane. Przede wszystkim dobrze ubrane kobiety, które priorytetowo dbają o swoją kondycję fizyczną, emanując ujmującym wdziękiem, są niezaprzeczalnie atrakcyjne. Spokojny spacer po Kijowie nie pozostawi wątpliwości co do zainteresowania, jakie wzbudzają ukraińskie kobiety.

LIBAN

Istnieje powszechnie podzielone przekonanie, że Liban ma najpiękniejsze kobiety na Bliskim Wschodzie i w świecie arabskim. Siła i niezachwiane piękno opalonej słońcem młodzieży z tego kraju było widoczne na kontrowersyjnym zdjęciu z 2006 roku, przedstawiającym zamożne Libanki jadące przez zniszczoną wojną dzielnicę w Bejrucie. Wizyta w libańskiej stolicy zaskakuje odwiedzających żywym i radosnym usposobieniem jego mieszkańców.

ANGOLA

Najbardziej oszałamiające afrykańskie kobiety można znaleźć w Angoli. Ten kraj jest jednym z dwóch sub-saharyjskich państw, które miały czarnoskórą zwyciężczynię Miss Universe, a ich modelki coraz częściej pojawiają się na międzynarodowych wybiegach. Napędzane międzynarodowym sukcesem, młode dziewczęta w Luandzie nieustannie rywalizują w lokalnych konkursach piękności i dążą do uzyskania uznania przez agencje modelek.

STANY ZJEDNOCZONE

Stany Zjednoczone, uznawane za najbardziej otyły kraj na świecie, mogą pochwalić się zróżnicowaną populacją, co utrudnia wskazanie konkretnego archetypu piękna. Bez względu na to, czy ich wygląd jest naturalny czy też wzmocniony za pomocą sztucznych środków, nieskazitelne sylwetki, często obserwowane w Miami i Los Angeles, są dumnie prezentowane przez kobiety.

A więc, jakie są Twoje przemyślenia na temat tych niezwykłych kobiet? Który kraj Twoim zdaniem wyróżnia się pod względem piękna kobiecego?

Like this post? Please share to your friends: