Młody kopia swojego ojca. Jak wygląda przystojny syn Clint’a Eastwooda, którego przez długi czas nie zaakceptował?

Clint Eastwood zdobył sławę grając w klasycznych amerykańskich westernach. Jego urok, męskość i wyrazisty wygląd zdobyły serca wielu fanów. Przez wiele lat aktor uważany był za jednego z najważniejszych symboli seksu Hollywood. Jego przekonujące role sprawiły, że był podziwiany przez kobiety na całym świecie, choć tylko dwukrotnie był żonaty.

Mimo to, Eastwood nigdy nie uchodził za oddanego męża. Jego liczne pozamałżeńskie romanse nie były tajemnicą. Warto zauważyć, że jedno z tych romansów doprowadziło do narodzin syna. Matka nazwała go Scottem. Przez długi czas Clint Eastwood odmawiał uznania Scotta za swojego syna.

Eastwood początkowo kwestionował ojcostwo Scotta. Dopiero gdy Scott skończył 16 lat, Eastwood postanowił się z nim spotkać. Ku swojemu zdziwieniu, Eastwood zauważył, że Scott jest do złudzenia podobny do niego samego jako młody.

Podobieństwo było tak uderzające, że aktor nie czuł potrzeby przeprowadzania testu DNA. Ostatecznie Clint Eastwood zdołał zbudować relację ze swoim synem. Scott postanowił pójść śladami swojego ojca i dziś jest uznawanym aktorem i modelem.

Fani są zdumieni uderzającym podobieństwem między ojcem a synem, często komentując online, że Scott jest „jak kopia swojego ojca”.

Like this post? Please share to your friends: