„Modliłam się o to przez 20 lat” – powiedziała matka Jennifer Lopez na temat jej ślubu z Benem Affleckiem.

Nagłe zmiany w życiu osobistym Jennifer w zeszłym roku wzbudziły zainteresowanie publiczności. Aktorka później wyszła za mąż za Bena Afflecka. Lopez miała romans z aktorem zaledwie trzy miesiące po rozstaniu z baseballistą Alexem Rodriguezem. Warto zauważyć, że gwiazda hitowego filmu „El Anillo” odnowiła swoją relację z aktorem po głośnym rozstaniu w 2004 roku.

Matka piosenkarki stanowczo stwierdziła, że ślub pary jej nie zaskoczył. Guadalupe nie kryje, że zawsze podziwiała Bena i pragnęła jego powrotu. „Wiedziałam, że zawsze będziecie razem, ponieważ modliłam się o to przez 20 lat” – powiedziała Rodriguez.

Jennifer przyznała, że podziwia umiejętności wychowawcze swojego męża. Według piosenkarki, Affleck szybko znalazł wspólny język z jej piętnastoletnimi dziećmi, Maxem i Emmy. „On jest fantastycznym ojcem i opiekunem dla nich.” On ma trójkę wspaniałych dzieci, a my też mamy trójkę. On jest niesamowity. Zrobił wiele, aby zrozumieć, co to wszystko oznacza, i oni go uwielbiają. On jest przez nich uwielbiany. „Oni go kochają, a ja go kocham” – powiedziała Lopez w wywiadzie dla programu Today, według Daily Mail.

Aktorka utrzymuje bliskie więzi z rodziną. Lynda Lopez, gwiazda „My Pirate Wedding”, niedawno pojawiła się z siostrą.

Linda miała ogromne włosy i intensywny makijaż, który uzupełniały puszyste rzęsy i różowy nude na ustach. Autorka miała na sobie czarną jedwabną sukienkę o dopasowanym kroju z przezroczystą spódnicą i ozdobnym paskiem z kwiatami. Lopez Sr. zmieniła swój strój z sukni Ralph Lauren na bardziej praktyczny zestaw. Jennifer miała na sobie białą koszulę z falbankami, czarny garnitur i aksamitne rękawiczki.

Siostry pozowały na sofie przy wejściu. Jennifer zamknęła oczy i przytuliła się do swojej krewni. „Spędziłam zbyt wiele nocy na nieprzespanej głowie w tym tygodniu” – napisała Linda.

Like this post? Please share to your friends: