65-letnia kobieta urodziła czworaczki – czwórkę dzieci! Zobacz, jak wyglądają trzy lata później.

W dzisiejszych czasach kobiety coraz częściej decydują się na urodzenie dziecka po 40. roku życia. Jest to wiek, w którym kobiety już zbudowały karierę, zdążyły zarobić pieniądze i teraz decydują się na założenie pełnowartościowej rodziny.

Bohaterką tej historii jest niemiecka kobieta, Annegret Raunig. Będąc matką 13 dzieci i babcią 7 wnuków, zdecydowała się na urodzenie kolejnego dziecka.

Annegret zawsze kochała dzieci i pragnęła mieć kolejne dziecko. Narodziny nowego maluszka były szczególnie wyczekiwane przez najmłodszą córkę Anngret, która wtedy miała 10 lat.

Kobieta była świadoma różnych ryzyk związanych z komplikacjami w czasie ciąży, ale zdecydowała się na zapłodnienie in vitro. Los postanowił obdarzyć tę rodzinę i urodziły się czworaczki!

Po narodzinach czworaczków Annegret znalazła się w Księdze Rekordów Guinnessa.

Rodzina kobiety była szczęśliwa po narodzinach czwórek. Matka dzieci otrzymała nagrodę od władz i podpisała umowę z telewizją, która chciała opowiedzieć historię tej rodziny na antenie. Rodzina przeniosła się również do większego domu w Hörster.

Annegret Raunig nie zwraca uwagi na opinie innych ludzi, bardziej polega na swoich własnych pragnieniach i poglądach. Nie martwi się o przyszłość i wie, że wszystko będzie dobrze!

Podobała Ci się ta historia? Podziel się swoją opinią w komentarzach poniżej!

Like this post? Please share to your friends: