Dziewczyna kupiła stary autobus i przekształciła go w dom na kółkach!

Marzysz o podróżowaniu, ale nie chcesz zostawić swojego domu bez opieki na dłuższy czas? Ta dziewczyna jest prawdziwą bohaterką. Postanowiła pozbyć się tego, co jej przeszkadzało w podróżowaniu po całym świecie.

Sprzedała swój dom i kupiła stary autobus, który przekształciła w cudowny dom na kółkach! Spójrz, jak zaniedbany i stary był ten autobus przed jej zakupem.

Wewnątrz było jeszcze gorzej. Jednak sam autobus miał solidną konstrukcję, a przy odpowiednich naprawach można było osiągnąć doskonałe rezultaty. I tak się stało!

Jessie sama obitała ściany drewnem. Wszystkie meble zostały przez nią wykonane, wszystko, co widzisz na zdjęciach. Na podłodze teraz ma parkiet.

Jednak nie tylko wnętrze zostało przekształcone. Na zewnątrz również autobus zmienił się! Wynik był godny wszystkiej pracy, którą wykonała. Powstał komfort, stworzono wygodę, czego więcej można chcieć?

Wynik był godny wszystkiej pracy, którą wykonała. Powstał komfort, stworzono wygodę, czego więcej można chcieć? A pod łóżkiem dziewczyna przechowuje pudła z butami.

Był nawet mały schowek. Jest nawet kuchnia z własnym blatem.

Wierzysz czy nie, jest tutaj nawet lodówka! Nie ma łazienki, ale jest prysznic!

Czy chciałbyś mieć taki dom, aby wyruszyć w długą podróż?

Like this post? Please share to your friends: