Pierwsza kobieta na świecie, która nosiła i urodziła osiem dzieci. Zobacz, jak teraz wyglądają te 8 dzieci!

Natalie Suleman w 2009 roku stała się pierwszą kobietą na świecie, która nosiła i urodziła 8 zdrowych dzieci. Wtedy już miała 6 dzieci o różnym wieku.

Po ogłoszeniu informacji, że kobieta jest w ciąży z 8 dziećmi, zaczęła być zapraszana do różnych programów talk-show. Po wielokrotnym porodzie kobieta czuje się świetnie. Poświęca większość swojego czasu na wychowywanie dzieci i prowadzenie zdrowego stylu życia.

44-letnia Suleman kontynuuje uprawianie sportu. Przyznaje, że to właśnie dzięki sportowi i odpowiedniej diecie otrzymuje motywację do życia i zyskuje energię.

Zdrowy tryb życia pomaga w normalizacji równowagi emocjonalnej i samopoczucia. Starsze dzieci Suleman również uprawiają sport i biorą przykład ze swojej matki.

„Wierzę, że sport pomaga nam rozwijać się nie tylko fizycznie, ale także emocjonalnie. Pomaga mi być bardziej produktywną. Jestem dumna, że moje dzieci podążają za moim przykładem i są zwolennikami zdrowego stylu życia” – powiedziała kobieta.

Kobieta prowadzi stronę na Instagramie i często dzieli się tam zdjęciami ze swojego codziennego życia. Ma ponad 240 tysięcy subskrybentów.

Like this post? Please share to your friends: