Salma Hayek z ryzykownym dekoltem pojawiła się na czerwonym dywanie! Spójrz na autentyczne zdjęcia aktorki!

Salma Hayek wprawia mężczyzn w osłupienie swoją figurą, a kobiety podziwiają ją, a niektóre nawet zazdroszczą.

Trudno w to uwierzyć, ale aktorka ma już 56 lat. Aktorka wygląda po prostu wspaniale jak na swój wiek! Jej sekret piękna tkwi nie tylko w dobrej genetyce, ale także w diecie Salmy. Aktorka stara się ją przestrzegać i poświęca również czas na jogę i medytację.

Wspaniałe piersi Hayek przyciągają największą uwagę, czym bardzo się chwali. Choć są momenty, które sprawiają, że czuje się nieswojo. Na przykład jej biust wciąż rośnie. Aktorka stale stara się podkreślać swoje naturalne kształty głębokim dekoltem.

Dlatego na gali GQ Men w Londynie Salma pojawiła się w wino-czerwonej sukience z odkrytymi ramionami i bardzo głębokim dekoltem. Wyrafinowany strój z gorsetem odsłonił biust aktorki na tyle, że wydawało się, że zaraz wyskoczy z dekoltu.

Mimo to, wizerunek Salmy Hayek na wydarzeniu nie wyglądał wulgarnie, a raczej bardzo śmiało. Aktorka, bez przesady, przyciągnęła wszystkie spojrzenia obecnych tam wieczorem. Luksusowe piękno ponownie udowodniło, że duży biust to nie kara, lecz godność, którą warto pokazywać światu przy pomocy stylowych sukienek.

Like this post? Please share to your friends: