W wieku 7 lat te siostry zostały uznane za najpiękniejsze bliźniaczki na świecie! Teraz mają 12 lat. Zobacz, jak teraz wyglądają!

Poznajcie Avę Marię i Leah Rose z Kalifornii! Narodziny dziewczynek były oczekiwane przez ich rodziców i bliskich. Dziewczynki mają teraz siedem lat. Dorosły i stały się prawdziwymi pięknościami.

Stając się gwiazdami mediów społecznościowych, zdobyły serca milionów ludzi na całym świecie. Dziewczynki są nieziemsko piękne. Połączenie niebieskich oczu i włosów o interesującym odcieniu nadaje ich twarzom anielski wygląd. Dziewczynki zawsze są w centrum zainteresowania publicznego.

Wielu doradzało rodzicom dziewcząt, aby wysłali ich zdjęcia do agencji modelek. Mama bliźniaczek, Jacqui Clementes, założyła dla nich konto na Instagramie, regularnie publikując ich zdjęcia. Dziewczynki stały się prawdziwymi gwiazdami internetu.

Kariera modelek dziewczynek rozpoczęła się, gdy miały siedem lat! Teraz mają już 12 lat i współpracują z magazynami modowymi i globalnymi markami.

Piękne siostry mają czternastoletniego brata, który również pracuje jako model. Życzymy im powodzenia i sukcesów w karierze!

Like this post? Please share to your friends: