Jedenastką lat temu nigeryjska para urodziła „białego anioła”. O, jaka piękność ta dziewczynka stała się po latach.

Ludzie czasami doświadczają niespodziewanych zdarzeń w życiu, których nigdy nie mogliby przewidzieć. Niektóre z tych nieoczekiwanych sytuacji wiążą się z nieprzyjemnymi uczuciami. Ale są też sytuacje, które pomimo bycia nieoczekiwanymi, przynoszą prawdziwą radość. Czarnoskóra afrykańska rodzina doświadczyła podobnego dziwnego, ale niesamowicie zaskakującego wydarzenia. Rodzice byli jednocześnie zszokowani i przeszczęśliwi, gdy ich dziecko urodziło się o jaśniejszym odcieniu skóry.

Ben i Angela, mimo że byli małżeństwem od długiego czasu, nie mieszkali na swoim rodzimym kontynencie przez całe swoje życie. Para spędziła wiele lat w Anglii, gdzie mieli dwoje dzieci. Dzieci afrykańskiej pary dzielą wiele cech z rodzicami, w tym ciemną skórę, brązowe oczy, ciemne, kręcone włosy i typowe dla rasy negroidalnej twarze.

Ponieważ małżeństwo Angeli i Bena było bardzo udane, nie mieli żadnych zastrzeżeń co do powiększenia rodziny przez dodanie trzeciego dziecka. Byli zachwyceni powitaniem nowego członka rodziny, ale byli też zaskoczeni, gdy spotkali niemowlę.

Niemożliwe jest, aby dwie osoby o czarnoskórej skórze połączyły się i wydały na świat dziewczynkę o jaśniejszym odcieniu skóry. Jednak Ben nie zastanawiał się nad potencjalnym zdradą żony. Ze względu na to, że Afrykańczycy posiadają dominujące geny w każdym związku, potomstwo afrykańskiej kobiety i mężczyzny o białej skórze byłoby mulatem. Stan dziewczynki martwił rodziców i od razu zaczęli badać okoliczności jej narodzin. Lekarze zapewnili parę, że jej zdrowie nie jest dotknięte anomalią genetyczną.

Obecnie dziewczynka ma 11 lat. Żyje jak każde inne dziecko w jej wieku, chodzi do szkoły i współdziała z rówieśnikami. Córka Bena i Angeli nigdy nie otrzymała żadnego faworyzowania. Cechy twarzy dziewczynki są jedyną rzeczą, która identyfikuje ją jako czarnoskórą. Są one identyczne jak u jej rodziców. Chociaż dziewczynka ma uderzające podobieństwo do swojego ojca, wykazuje również cechy matki. Córka jest uwielbiana przez swoich rodziców, którzy widzą w niej prawdziwą „białą aniołkową” lub „Królewnę Śnieżkę”.

W wyniku tego wyjątkowego przypadku dziewczynka staje się prawdziwą pięknością. Czy się zgadzasz?

Like this post? Please share to your friends: