Stylowy i szczęśliwy: Gwiazda filmu „Diuna”, Jason Momoa, wychodzi z dorosłymi dziećmi.

Jason Momoa, 42-letni aktor, prowadzi błogie życie małżeńskie z żoną Lisą Bonet, która jest od niego starsza o 12 lat. Pomimo różnicy wieku, para potrafi stworzyć harmonijną rodzinę. Są dumnymi rodzicami dwojga dzieci: 14-letniej córki Loli Ayolani i 12-letniego syna Nako’a Wolfe’a.

Choć Jason Momoa rzadko publikuje zdjęcia siebie i swoich dzieci w sieci, fani mieli niedawno okazję rzadkiego spojrzenia. 27 września aktor pojawił się w Londynie na premierze filmu o Jamesie Bondzie „Nie czas umierać” i towarzyszyli mu nastoletni syn i córka.

Na tę okazję Jason wybrał klasyczny czarny garnitur, białą koszulę i muszkę. Jego córka wyglądała elegancko w ciemnej sukience ozdobionej zwiewnymi draperiami. Z długimi włosami opadającymi w dół, uzupełniła swój stylowy strój białymi wysokimi butami na niewielkim obcasie. Syn aktora miał na sobie czarne luźno dopasowane spodnie i skórzaną kurtkę. Do swojej stylizacji dobrał bordowe buty na sznurowadła. Ciekawie, jego włosy pasowały do gęstości włosów jego starszej siostry.

Dumny ojciec i jego dzieci emanowali szczęściem pozując do zdjęć. Warto wspomnieć, że w niedawnej rozmowie z Entertainment Tonight Momoa wyjaśnił, dlaczego zniechęca swoje dzieci do podjęcia kariery aktorskiej. „Jedno z nich wyraziło zainteresowanie aktorstwem, ale nie wspieram tej decyzji. Chcę, żeby eksplorowali inne dziedziny i nie byli obciążeni wyzwaniami, które wiążą się z zawodem twórczym. Osobiście doświadczyłem trudności i nie chciałbym, aby moi bliscy przeszli podobne zmagania pod okiem publiczności i kontroli fanów” – wyjaśnił gwiazdor „Diuny”.

Momoa podkreślił także swoje zaangażowanie w budowanie zaufanej relacji z dziećmi. Zamiast narzucania ograniczeń, wierzy w otwartą komunikację i wyjaśnianie swojej perspektywy. Poprzez traktowanie ich z szacunkiem, Jason uważa, że nie jest trudno nawiązać przyjaźń z własnymi dziećmi.

Like this post? Please share to your friends: