W ciąży i szczęśliwa: Lindsay Lohan udostępnia zdjęcie w kostiumie kąpielowym.

W ujmującym ujęciu Lindsay Lohan, obecnie 36-letnia aktorka, można ją zobaczyć leżącą na leżaku, ubraną w elegancki czarny kostium kąpielowy i stylowe okulary przeciwsłoneczne. Jej obserwatorzy mają okazję rzucić okiem na widocznie zaokrąglony brzuch, gdy dumnie prezentuje swoją zmieniającą się sylwetkę. Wraz ze zdjęciem, aktorka oznaczyła swojego męża, Badera Shammasa, z którym obecnie cieszy się wakacjami w luksusowym hotelu Six Senses Zighy Bay w Omanie.

Post szybko zdobył ogromną uwagę, zgromadził ponad 500 000 polubień i lawinę entuzjastycznych komentarzy od fanów. W połowie marca, ogłaszając wieści, Lindsay ujawniła, że rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu, przygotowując się do zostania matką po raz pierwszy. Gwiazda filmu „Mean Girls” udostępniła obrazek na swoim osobistym blogu, przedstawiający nieskazitelnie białą śpioszkię dla niemowląt, dołączając do niej podpis „Wkrótce”. Z radością w sercu wyraziła: „Jesteśmy bardzo podekscytowani nadejściem nowego członka rodziny i z niecierpliwością oczekujemy kolejnego rozdziału naszego życia!”.

Zaledwie rok temu Lindsay Lohan i Bader Shammas wymienili przysięgę małżeńską podczas intymnej ceremonii w otoczeniu najbliższych przyjaciół. Rozważając swoje połączenie, Lindsay zwróciła się do mediów społecznościowych, aby wyrazić swoje głębokie szczęście, ogłaszając się najszczęśliwszą kobietą na świecie.

Podziwiała, jak on ją odnalazł, rozpoznając jej marzenia o szczęściu i spokoju. Przytłoczona wdzięcznością, Lindsay przyjęła rzeczywistość, że jest teraz jej mężem, jej życiem, jej wszystkim. W swojej serdecznej wiadomości zachęcała każdą kobietę do doświadczania takiej głębokiej miłości i spełnienia każdego dnia.

Podróż Lindsay Lohan jest teraz pełna oczekiwania i ekscytacji, gdy z niecierpliwością czeka na przyjście na świat swojego maluszka, w towarzystwie niezachwianej wsparcia i miłości swojego męża. Z tym nowym rozdziałem, życie Lindsay będzie wzbogacone radością i cudem, które niesie macierzyństwo.

Like this post? Please share to your friends: