Para w dziwnych strojach: Kanye West i jego młoda żona przybyli, aby spotkać się z synem Kim Kardashian.

Kanye West pojawił się z synem na parkingu, w towarzystwie swojej żony, Bianci Censori.

Znany laureat nagrody Grammy zaprezentował swój charakterystyczny ekscentryczny styl, spędzając czas ze swoim czteroletnim synem, Psalmem. Raper i jego syn zostali zauważeni na parkingu w Los Angeles. Gdy się zbliżał, projektant, który niedługo będzie obchodził swoje 46. urodziny, miał na sobie czarną koszulkę ozdobioną wydatnymi ochraniaczami na ramiona.

Na przodzie i tyłach koszulki artysta dumnie prezentował napis „police” po niemiecku. Do tego zestawił legginsy z paskami na kostki, jednak bez podparcia pod łuk stopy. Towarzyszyła mu partnerka Yeezy, Bianca Censori, która miała na sobie czarną sukienkę, która zakrywała jej głowę, szyję, ramiona i ręce. Do jej stroju pasowały czarne wysokie buty na obcasie.

\

28-letnia Australijka i jej muzyczny mąż obecnie wynajmują luksusowy dwuosobowy apartament na poddaszu w West Hollywood, płacąc miesięcznie sumę 20 000 dolarów. Udogodnienia ich mieszkania obejmują całodobową recepcję, usługę parkowania, prywatne kino, podgrzewany basen i kawiarnię na dachu.

Gwiazda hip-hopu jest również ojcem trojga starszych dzieci: North, która niedługo będzie obchodzić swoje 10. urodziny 15 czerwca, Seint w wieku siedmiu lat i Chicago w wieku pięciu lat. Wszystkie te potomstwo urodziło się podczas sześcioletniego małżeństwa Kanye z Kim Kardashian. Para sfinalizowała rozwód w 2021 roku, osiągając porozumienie dotyczące opieki w proporcji 80/20, z zobowiązaniem Kanye’ego do płacenia Kim miesięcznie 200 000 dolarów na alimenty.

„Naprawdę wierzę, że pewnego dnia moi dzieci docenią moją ciszę, moje zrozumienie i moją łaskę, i będę starać się trzymać ich razem przez cały czas. Kiedyś biegałam i dzwoniłam do wszystkich za jego plecami i mówiłam: „Będzie dobrze, nie martw się, daj mu tylko kolejną szansę”. Kiedyś spędzałam godziny i godziny swojego dnia jako ekipa sprzątająca” – przyznała Kim.

Like this post? Please share to your friends: