Podwójny podbródek i ogromny brzuch: Jak pięknie wygląda teraz Julia Ormond.

Julia Ormond, urocza brytyjska aktorka, była kiedyś jednym z najbardziej poszukiwanych talentów Hollywood. Zawładnęła sercami widzów swoimi genialnymi i niezapomnianymi występami w ikonicznych produkcjach, często grając u boku znanych aktorów tamtej epoki.

Warto również zaznaczyć, że miała przywilej współpracować z Nikitą Mikhalkovem przy jego filmie „Golibroda z Sibiru”. Każda z jej ról była uważana za bezcenną, przyczyniając się do jej błyskawicznego rozwoju w branży.

Jednak od dłuższego czasu nie pojawiła się już na wielkim ekranie. Zamiast tego poświęciła się całkowicie działalności charytatywnej i społecznej, wyciągając pomocną dłoń do potrzebujących.

Wielu nadal ma żywe wspomnienia o Ormond jako wyjątkowej piękności o bujnej czuprynie włosów. Jej nieskazitelny wygląd zawsze był tematem podziwu. Jednak czasy się zmieniły, zaskakując fanów przemianą aktorki w ostatnich latach.

Dziś Julia Ormond jest ledwie rozpoznawalna. Przytyła znacząco, co stało się widoczne na niedawno krążącym w internecie zdjęciu. Zaniedbany wygląd aktorki, w luźnym podkoszulku, rajstopach i z nieuporządkowanym kokiem na głowie, zaskoczył wielu. Jej kiedyś szczupła sylwetka uległa zauważalnej zmianie. Jednak sama Ormond pozostaje niewzruszona przez te zewnętrzne zmiany.

Like this post? Please share to your friends: