Na jachcie z nową ukochaną: Leonardo DiCaprio został zauważony z 22-letnią modelką Megan Roche.

Leonardo DiCaprio spędzał czas na jachcie w towarzystwie młodej modelki. Sławny 48-letni laureat Oscara zrelaksował się na jachcie na Ibizie, Hiszpania, zdejmując ubrania. Towarzyszyła mu grupa przyjaciół oraz 22-letnia modelka Megan Roche.

DiCaprio zaprezentował swoją sylwetkę, pojawiając się bez koszulki na pokładzie jachtu, nosząc jasnoniebieskie kąpielowe szorty. Leonardo emanował spokojem i komfortem, spacerując leniwie po pokładzie. Megan podkreśliła swoją szczupłą sylwetkę, nosząc granatowy strój kąpielowy, zestawiony z obcisłymi spodniami sportowymi i pasującą koszulą.

Niedawne doniesienia wskazują, że DiCaprio dobrze bawił się z Iriną Shayk. Gwiazda filmu „Titanic” i 37-letnia supermodelka, która ma dziecko z aktorem Bradleyem Cooperem, byli obecni na przyjęciu urodzinowym Naomi Campbell podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. Dodatkowo, Irina pojawiła się na premierze nowego filmu „The Flower Moon Killers”.

Leo i ta popularna modelka mają długotrwałe znajomości. Oboje byli obecni na Coachelli w zeszłym wiosennym sezonie, chociaż ich relacja pozostaje czysto platoniczna. Irina, mając 37 lat, jest zauważalnie starsza od typowych towarzyszek aktora, gdyż Leo ma tendencję do spotykania się z kobietami poniżej 25 roku życia.

Ostatnio DiCaprio był wiązany z modelką Gigi Hadid. Ich obecność na różnych imprezach dla celebrytów podsycała plotki o związku. Źródła twierdzą, że Gigi, która ma dwuletnią córkę o imieniu Khai z Zaynem Malikiem, i Leo utrzymują przyjacielskie relacje i spotykają się, gdy ich napięty grafik na to pozwala.

„Yolanda i Bella wiedzą, że Gigi jest zdolna podejmować zdrowe decyzje i wspierają ją. Najważniejsze dla Gigi jest jej mała córka. Jej córka zawsze jest w centrum uwagi i na pierwszym miejscu we wszystkim w jej życiu” – powiedział informator.

Gigi i Leo dalej podsycają spekulacje na temat swojego związku, po tym jak zostali zauważeni na tej samej imprezie po Oscara, a mianowicie na przyjęciu Beyoncé i Jay-Z w renomowanym Chateau Marmont.

Like this post? Please share to your friends: