„Nie mogę chodzić, ale mogę latać”: Jak dziewczynka bez nóg została gimnastyczką powietrzną i odnalazła swoją własną siostrę.

Jen Bricker-Bauer przyszła na świat bez nóg. Jej biologiczna matka nie mogła zaakceptować tej małej dziewczynki, ale los uśmiechnął się do niej, gdy została adoptowana przez kochającą rodzinę krótko po narodzinach.

Jej przybrani rodzice wpoili jej od najmłodszych lat, że strach nigdy nie powinien jej powstrzymywać. Jen wzięła te słowa sobie do serca. Dzięki temu w młodym wieku mogła uczestniczyć w koszykówce i siatkówce z rówieśnikami, a później zainteresowała się gimnastyką powietrzną.

Mimo przewidywań lekarzy, że nigdy nie będzie mogła chodzić ani nawet usiąść samodzielnie, pozostała niezachwiana w swojej wierze w siebie. Co więcej, jej rodzice zrobili wszystko, aby zapewnić jej takie same zdrowie jak innym. Jen opanowała chodzenie na rękach tak biegło, jak większość ludzi chodzi na nogach.

W delikatnym wieku ośmiu lat, gimnastyka już ją urzekała. To fascynacja zapłonęła w 1996 roku, gdy była przyklejona do ekranu telewizora, kibicując swojej idoli, Dominique Moceanu, podczas Olimpiady. Wyobraźcie sobie jej zdziwienie, gdy później odkryła, że Dominique jest jej biologiczną siostrą!

Zainspirowana tą odkryciem, Jen zaangażowała się w treningi i odniosła wielki sukces. Pomysł na to, że bez-noga dziewczyna może osiągnąć takie wyczyny, był spotykany z sceptycyzmem przez wielu. Jednak stała się mistrzynią, udowadniając wszystkim, że nic naprawdę nie jest niemożliwe.

Teraz dorosła kobieta, Jen jest zawodową akrobatką, wykonującą powietrzne manewry, których niektórzy sportowcy z nogami nie są w stanie osiągnąć. Ponadto, udało jej się nawiązać silne więzi z rodziną biologiczną i prowadzi szczęśliwe życie.

Jen jest szczęśliwie zamężna z miłością swojego życia i planują razem założyć własną rodzinę wkrótce. W każdym razie, z całego serca składamy najlepsze życzenia dalszych sukcesów dla tej niezwykłej kobiety!

Like this post? Please share to your friends: